Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

WAVE 5,6 na 1.6FW?


jakubgaluszka

Otázka

21 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
čau chci se zeptat L4D2 je prý wave 5a ARMY OF TWO 40 the day... je wave 6

tak se chci zeptat jak to spustím na 1,6 FW?pomocí aktivačního isa nebo jak?

eee?? co ja vim tak je army of two 2 jen wawe5 jako lfd2 ne?? nebo kde si vzal ze by to mela byt wawe6 respektive co je jineho nez u lfd2??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to je divný mám 2.0.8955.0 (ci tak nejak) a pritom posledni update co jsem instalovatl byl z AC2 a to je wave4 takze je divny kdyz tu trezzor tvrdi ze to maj wave 6 hry

Ty si updatoval dash z hry AC2? Tam je 8498.

Ked je uz asi 3 mesiace dash 8955 na stranke xbox.com, ty si ten nemal updatovany? Ked si ho mal updatnuty pred 2 mesiacmi, tak z hier si nemohol updatovat nizsie dashe. Tak neviem, ako je to u teba mozne...bud nieco zle pises, alebo...

V hrach boli tieto dashboardy a ich velkosti:

2.0.7363.0 7 942 144 bajtov

2.0.7371.0 7 938 048 bajtov 3rd Wave

2.0.8498.0 7 913 472 bajtov 4th Wave

2.0.8507.0 7 917 568 bajtov 5th Wave

2.0.8955.0 7 983 104 bajtov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to je divný mám 2.0.8955.0 (ci tak nejak) a pritom posledni update co jsem instalovatl byl z AC2 a to je wave4 takze je divny kdyz tu trezzor tvrdi ze to maj wave 6 hry

Tak mas v konzole dash 2.0.8955.0. alebo nemas! Tak ake: "ci tak nejak". Pozri do settings/system info...tam to je.

AC2 ma 2.0.8498.0., L4D2 ma 2.0.8507.0.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jen se ptam asi se milim(mam xko jen 3 mesice tak sem zelenáč) ale mně mezitim L4D2 a i Army of Two 2 psalo wawe4 a používám abgx a patchuju 360WavesPatcher a ten taky piše wawe4 a někdo tady psal (nepamatuju si kdo ani vjakym topicu) že vlastě wawe ochrana je vlastě nějaky kontrolní video co načíta xko a že vlastě ve wawe 4 je vjinej časti disku (složce nebo ja nevim jak to napsat) než ve wawe 3 no a to pravě flasch nepopere a nemuže ho najit tak mně nejde dohromady co stím ma dasch

Ale jak sem psal sem začatečník jen mně to začalo zajmat jak to stim wawe je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jen se ptam asi se milim(mam xko jen 3 mesice tak sem zelenáč) ale mně mezitim L4D2 a i Army of Two 2 psalo wawe4 a používám abgx a patchuju 360WavesPatcher a ten taky piše wawe4 a někdo tady psal (nepamatuju si kdo ani vjakym topicu) že vlastě wawe ochrana je vlastě nějaky kontrolní video co načíta xko a že vlastě ve wawe 4 je vjinej časti disku (složce nebo ja nevim jak to napsat) než ve wawe 3 no a to pravě flasch nepopere a nemuže ho najit tak mně nejde dohromady co stím ma dasch

Ale jak sem psal sem začatečník jen mně to začalo zajmat jak to stim wawe je

Pretoze 360WavesPatcher este nema aktualizaciu na wave5,6...tak ti pise tu najposlednejsiu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu