Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Rizika flashe


Pechyus

Otázka

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nedělej to sám, když nevíš přesně kam šáhnout a jak to rozmontovat, přínejmenším rozbiješ case, nebo ty kryty z boku xka. Tu plombu asi taky nesundáš bez újmy, pokud s tím nemáš zkušenost. Máš torxy a takovou vychytávku na rozdělání case ze zadu xka? (toto se dá ale nahradit nějakým vhodným tenkým plastem, který to nepoškodí) Já na to používám "X-360 Opening tool"

Prostě se ti to opravdu nevyplatí, pokud s tím nemáš zkušenosti, naděláš si více škody než užitku. A to se samozřejmě bavím jen o rozebrání a složení xboxu. Co potom samotný flash ? Pokud s tím nemáš zkušenosti, riziko, že vyčteš, nebo blbě vyčteš klíč je velké.

Takže jestli máš rád riziko (i v tomto směru) :) tak do toho běž..8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No ja bych to asi sam nedelal. Jen jsem chtel vedet, jestli se muze neco pokazit i u cloveka kterej to sice delal, ale nemusi mu neco vyjit. Nasel jsem tu tohoto Flashera:

1) Vilda

2) Pardubice okres Ustí nad Orlicí a okres Chrudim

3) 700,-

4) flash.Xbox360@email.cz

Jeste jsem mu nevolal, tak nevite jestli je spolehlivy? Popripade neznate jineho flashera pobliz Litomyšle? Tento byl tak nejak nejbliz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No ja bych to asi sam nedelal. Jen jsem chtel vedet, jestli se muze neco pokazit i u cloveka kterej to sice delal, ale nemusi mu neco vyjit. Nasel jsem tu tohoto Flashera:

1) Vilda

2) Pardubice okres Ustí nad Orlicí a okres Chrudim

3) 700,-

4) flash.Xbox360@email.cz

Jeste jsem mu nevolal, tak nevite jestli je spolehlivy? Popripade neznate jineho flashera pobliz Litomyšle? Tento byl tak nejak nejbliz.

Doporucuju Kanalizatora ;) Dela flash vsech mechanik za 500 ;) je sice z prahy ale staci mu to poslat postou :) ja sam sem mu uz posilal 2 xboxe a vsechno v pohode... dokonce ti vypali jednu hru na ozkouseni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Absolutně nechápu, proč mu to nepošleš přes českou poštu. Balík pojistíš na částku, která se ti bude líbit a v případě ztráty nebo poškození prostě dostaneš peníze, na které to bylo pojištěno a hotovo. A že by se ztrácely zásilky? No z toho kvanta, které se odesílá přes českou poštu, to je úplně zanedbatelný počet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu