Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Li-Ion baterie do x360 ovladače


D4rkS7der

Recommended Posts

Zdravím všechny z console fora,

nebaví vás furt kupovat tužkové baterie do vašich ovladačů ? Zkoušeli jste drahý dobíjecí NiMh akumulátor od microsoftu a nebyli jste spokojeni ? Možná bych vám mohl přinést řešení, ovšem pokud bude dostatečný zájem, mám v plánu prodávat LiIon dobíjecí baterie i s adaptérem, které by měly výdrž několik desítek hodin, a byly schopny více než 500 nabití. Měli by jste zájem ? Pokud ano kolik korun max. by jste byli ochotni utratit za takovou věc ?

P.S.: Prosím piště jen jestli by jste měli zájem popř. kolik by jste byli ochotni zaplatit, veškerý offtopic, prosím, ať moderátoři smažou, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak napis cenu a nejake obrazky by sa hodili a nie robit anketu...

Nabijacku na nabijatelne tuskove baterie vyuzije clovek v domacnostiach nielen na ovladac pre X360.

Kdo mluví o tužkových bateriích? Kdyby jsi se trochu orientoval, tak víš že normální tužkové baterie jsou Nimh nebo Nicd, to co bych dodával já by byl můj výrobek žádný přeprodej, a byl by to typ Li-Ion což jsou baterie které se dávají do notebooků apod.

Mám origo mikrosoft jak nabíječku-stanici na 2 baterie současně, tak i baterie - 4x. Žádný problém jsem neměl..

Jinak pokud chceš nakoupit ty šmejdy na DX a prodávat je dál tak ti přeji hodně úspěchů...

Toto je přesně offtopic o kterém jsem mluvil a který bych poprosil o smazání, jinak jak už jsem psal, nejde o žádné předáctví, šlo by o můj produkt, vyrobený na zakázku - kvalitní Li-Ion baterie přesně sedící do ovladače.

Ještě jednou nešlo by o články podobné tužkovým bateriím ! Ale normální nabíjecí akumulátor který můžete vidět i třeba v PSP (teda myslím že v psp je Li-Ion, pokud ne opravte mě)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo mluví o tužkových bateriích? Kdyby jsi se trochu orientoval, tak víš že normální tužkové baterie jsou Nimh nebo Nicd, to co bych dodával já by byl můj výrobek žádný přeprodej, a byl by to typ Li-Ion což jsou baterie které se dávají do notebooků apod.

A aky mam mat dovod kupovat Li-ion, ktore ty ponukas a budu jedine do ovladaca od X360, ked mam nabijacku IPC-1L a nabijatelne baterie AA 2700 mAh, ktore mi vydrzia bez vibracii v ovladaci cca. 60 hodin hrania a nabijatelne baterie AA vyuzijem aj na dalsie veci? Dik, za rozumnu odpoved...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A aky mam mat dovod kupovat Li-ion, ktore ty ponukas a budu jedine do ovladaca od X360, ked mam nabijacku IPC-1L a nabijatelne baterie AA 2700 mAh, ktore mi vydrzia bez vibracii v ovladaci cca. 60 hodin hrania a nabijatelne baterie AA vyuzijem aj na dalsie veci? Dik, za rozumnu odpoved...

Stačilo napsat že zájem nemáš, děkuji za tvůj názor.

P.S.: proč by si někdo kupoval náhradní baterii do psp ? když je jen do psp ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P.S.: proč by si někdo kupoval náhradní baterii do psp ? když je jen do psp ?

Do ovladaca X360 idu aj tuskove baterie :cheesygrin: Tak je vyhodnejsie mat nabijacku na tuskove baterie, pretoze ju vies vyuzit aj na ine veci v domacnosti, kde sa pouzivaju obidva typy tuskovych baterii - AA, aj AAA. Pochopil? Ci este nie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eště ne, potřebuji ještě párkrát zopakovat, proč si chcete do nekonečna kupovat tužkové baterie, místo toho aby jste měli aku.

Proc bych si mel kupovat do nekonecna nabijeci tuzkovky, to nechapu?:)

Ale strucne:

Kdyz budu chtit nahradni baterii do psp, tak si musim koupil baterku pro to urcenou (Li-ion) protoze tam tuzkovy nejdou, Do ovladace si muzu koupit jak origo tak nabijeci tuzkovky, ja si koupim radsi tuzkovky ktere vydrzi desitky hodina kdyz budu nutne potrebovat baterky tak je muzu vyuzit z toho ovladace, kdezto originaly ne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eště ne, potřebuji ještě párkrát zopakovat, proč si chcete do nekonečna kupovat tužkové baterie, místo toho aby jste měli aku.

Mám nabíjecí tužkovky, jedna mě stála 67 Kč. A to jsou ještě ty spešl co se samy nevybíjí (eneloop). Obyč by byly asi ještě levnější.

Nehledě na to že by byla k tomu tvému akumulátoru potřeba taky nabíječka, ne? Na tužkovky už doma mám, tzn. 0 Kč.

Ne díky nemám zájem. Ale zajímala by mě cena-ze zvědavosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eště ne, potřebuji ještě párkrát zopakovat, proč si chcete do nekonečna kupovat tužkové baterie, místo toho aby jste měli aku.

Ako do nekonecna? Tomu nerozumiem...

Vsak na jeden ovladac mam 4 nabijacie tuskove baterie...2 su v ovladaci a 2 nabite v zalohe. Ked sa v ovladaci vybiju, tak dam druhy par do ovladaca a tie z ovladaca dam nabijat...tak budu pripravene, ked sa vybiju v ovladaci.

Pochopil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu