Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dotaz k instalaci her na hdd


salenymotor

Otázka

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Řekl bych, že naopak instalováním všech her na HDD xku propísvá, protože potom když se třeba xko otřásá a dvd je v mechanice, tak se disk poškrábe... A když instaluješ třeba 10 za sebou, dle mého to nemá žádný vliv na to, aby to xku nějak nesloužilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Častou instalací her na HDD se xko samozřejmě neničí ani neopotřebovává,ale oproti hraní bez HDD šetří.Pravděpodobně jsi ale koupil xko staré verze,která byla velmi poruchová a přehřívala se a kterého se někdo chtěl zbavit z obavy RROD .Já jsem měl také starou core verzi a hned jak vyšla arcade verze jasper,tak jsem xko prodal a koupil nové.Je možné,že už na tom xku RROD někdo opravoval - ale prý ta oprava dlouho nevydrží - rychle ho prodal a ty jsi ho zrovna koupil.Proto bych xko z bazaru nikdy nekupoval - ušetřené peníze nemusí být výhrou.Nikdy nevíš,co koupíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja bych mel taky dotaz ohledne nahravani her na HDD.... musim mit dvd v mechanice i kdyz je nahrane na HDD? (Pocitam ze tam musi byt nejaka ochrana proti tomu ze bych si od nekoho pujcil hru, nahral si ji na HDD a zase mu ji vratil a paril bych si bez originalky...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
me by zajimalo jak se to dela? nainstalovat hru z dvd na hdd?? a dalsi.. trochu mimo misu.. je mozne k xku pripojit mys z pc a pouzivat ji pri hrani fps her?? diky za odpovedi na lamsky dotaz bez OT!

Vložíš DVD do mechaniky, až se ti načte, tak na ní najedeš a dáš Y (Game details) a tam už uvidíš Install to Harddrive ...

http://s1.imgupload.cz/img/--/146402/xjRRO/nxe-pic-1.jpg

K tomu ovládání ... já znám jenom tohle http://www.playcentrum.cz/default.asp?kod=478303 do toho připojíš klasickou myš a jedeš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu