Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Po zapnutí OFW


Pytel

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
jj. PSP mam přes půl roku a vše bylo bez problémů a před týdnem mi to začalo dělat :(

Hod si tam 5.03 GEN-C http://console-forum.net/showthread.php?t=57866 v balíku je i Sedna plugin, kterej by měl zamezit vypnutí.

Seš si opravdu jistej, že to nevypínáš? Třeba jenom dýl držíš Power a potom to nejde do spánku, ale uplně se to vypne ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak sem tam dal ten Gen-C. potom napíšu jestli to ještě dělá nebo to přestalo. tak zatím díky :-)

tak vše jde bez problémů ale nechcou se mi ve hře zobrazovat savy? je to tím GEN-C ?

Když nahodím na PSP-3004 FW 5.03, Chicken a potom Gen-A a jen dám PSP do spánku tak když ho zase zapnu tak mam OFICIÁLNÍ FIRMWARE :cry: nevíte co stím? nezpůsobuje to nějaký plugin? předem díky za odpovedi :)

tak ted mi tohle zacalo delat i na Gen-C ale treba 2x to uspim normalne a po 3. mi to vypne a tak ruzne se to strída :-( nemuze to byt pametovkou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu