Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

???Umí MS rozpoznat FW mechaniky???


celly

Otázka

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Někde na zahraničním fóru jsem četl dohady o tom, že posl. dash pozná FW mechaniky... Nějak to tam nebylo dořešený, ví někdo jak to tedy je? Dostanu BAN jenom za FW nebo musím udělat nějakou volovinu?

MS umí detekovat současné FW.Takže nemusíš udělat vůbec nic jenom flashnout, připojit se a čekat na ban.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To su otazky :roll: Neviem ci niekto z clenov tohto fora pracuje v MS...skus odpoved hladat priamo v MS, zavolaj tam a porozpravaj o svojom probleme :cheesygrin: Oni by ti na tvoju infantilnu otazku vedeli najlepsie odpovedat.

Děkuji ti za krásný OT, ale naštěstí nejsou všichni jako ty a najde se někdo, kdo rád poradí...

tomasisko: diky, uz mi to prislo i PM

PM from toro

Už se o tom na foru psalo - ano MS detekuje pomocí nového dashe při připojení na live neoriginální FW xka a můžeš dostat ban aniž by jsi hrál.Stačí být jen připojen.Nemusíš ho dostat okamžitě a může ti to nějakou dobu vycházet,ale reálné risiko hrozí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jsem nevěděl, že vlákno pro otázky a odpovědi je k ničemu, když se tu podle tebe nemůžu ani na nic zeptat.... Slušně jsem se zeptal a od normálních lidí dostal odpoveď, ale ty prostě budeš furt spamovat a prudit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu