Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hraní během nabíjení?


Molda22

Otázka

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Pokud vim, tak to vubec nevadi, ale me kabl pri hrani docela vadi :)

Tak jsem objevil první problém který mám s 3.40 OE-A. když se mi při hraní vybije PSP,tak se mi neuspí,ale vypne.

Kdežto na 2.71 když se mi PSP vybilo tak se mi to jen uspalo a po zapnutí do nabíječky jsem mohl hrat dal,tam kde jsem skončil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak to nemáš pravdu...já sem měl 2.60 a taky když sem to vybil tak se mi to taky vyplo celý...musíš to ty sám stihnout vypnout dokud ti tam bliká ta přeškrtnutá baterka...pak to pude uvidíš

Molda22: a životnost baterie se určitě nezmění jen to trochu dýl trvá to nabíjení když při tom hraješ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak to nemáš pravdu...já sem měl 2.60 a taky když sem to vybil tak se mi to taky vyplo celý...musíš to ty sám stihnout vypnout dokud ti tam bliká ta přeškrtnutá baterka...pak to pude uvidíš

Molda22: a životnost baterie se určitě nezmění jen to trochu dýl trvá to nabíjení když při tom hraješ...

ale on tvrdil na 2,71 a ne na 2,6 ne?

Hraju na nab. normalne a nic se nedeje,mam3,03 OE-C a psp se mi po vibiti jenom uspi:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu