Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

kopirovani videa


damme

Otázka

cus all, mam new psp, fw 3.50 a nedari se mi nakopirovat video do psp, povedli se mi akorat 2 nejaky oficialni a dalsi 2 oficialni uz ne a moje vlastni uz vubec ne, ani pres psp video expres a ani pres psp video 9. porad mi to hazi error , delam neco spatne, nebo ja fakt nevim.prosim poradte.diik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no daval jsem to do tech x:\MP_ROOT\100MNV01 i do ty druhy slozky ted nevim jak se jmenuje,ale docetl jsem se ze na 3.50 uy to staci kopirovat do Video jenom. Proste pri kopirovani mi to hodi error ze to nemuze nelezt soubor..nechapu..zkusim jeste ten dalse programek.Je pravda ze jsem si v ty 9 nedelal zadnej profil..tak jestli to nemuze byt tim. Nemam problem prekonvertovat, ale dostat to do psp, zkousel jsem to i normalne ve woknech pretahnout ale proste podarili se mi akorat 2.sem ted ve worku tak pak az budu home reknu co presne mi to pise

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nevim,nejdriv sem to dal sem a pak se objevil ze je na to special sekce..mam dost mista proste kdyz to kopiruju hodi mi to tuhle hlasku :

M4V2001(nebo jaky koliv jiny video,i ty co mam stazeny primo ofic na psp) nelze zkopirovat:zadaný soubor nelze nalézt

zkontrolujte zadání názvu souboru a cesty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu