Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kentoushi Gladiator Begins


Hooligan

Recommended Posts

jo a jaky treba?

Tak za 1. Jak jsem řekl takovejch her je spousta třeba 300 March to Glory, Pirates of Caribbean: Dead Man's Chest, X-Men Origins : Wolverine, Hero of Sparta- hry na jedno brdo... (neříkám, že jsou špatný)

A za 2. Sakra co se staráš?! Za a) dost OT. za b) myslíš si, že když vytvoříš topic na nějakou japonskou ptákovinu, že hned všichni budou psát jak se těší. Prostě jsem řekl svůj názor. A ty se v tom nemusíš rejpat!

Sry za OT, ale musel jsem odpovědět téhle demenci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za 1. Jak jsem řekl takovejch her je spousta třeba 300 March to Glory, Pirates of Caribbean: Dead Man's Chest, X-Men Origins : Wolverine, Hero of Sparta- hry na jedno brdo... (neříkám, že jsou špatný)

A za 2. Sakra co se staráš?! Za a) dost OT. za b) myslíš si, že když vytvoříš topic na nějakou japonskou ptákovinu, že hned všichni budou psát jak se těší. Prostě jsem řekl svůj názor. A ty se v tom nemusíš rejpat!

Sry za OT, ale musel jsem odpovědět téhle demenci...

ty p*čo dobře ty :) ale tak neni to nejhorši pařba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za 1. Jak jsem řekl takovejch her je spousta třeba 300 March to Glory, Pirates of Caribbean: Dead Man's Chest, X-Men Origins : Wolverine, Hero of Sparta- hry na jedno brdo... (neříkám, že jsou špatný)

A za 2. Sakra co se staráš?! Za a) dost OT. za b) myslíš si, že když vytvoříš topic na nějakou japonskou ptákovinu, že hned všichni budou psát jak se těší. Prostě jsem řekl svůj názor. A ty se v tom nemusíš rejpat!

Sry za OT, ale musel jsem odpovědět téhle demenci...

za 1.sem jen chtel vedet jaky hry sou podobni tihle hre...

a za 2.demenci vidim jen z tvy strany..nechapu s ceho mas takovy nervy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 10 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu