Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Modern warfare 2 online steam eror pls help


Mr.Steph

Recommended Posts

Skús preinštalovať hru ...

Prve si tam nedávaj patch a skús hrať na nejakom servery , ak ťa to nevyhodí , tak nainštaluj ten patch ..

Keď ťa to bude znova vyhadzovať , tak bude asi chyba v patchi ;)

takze mam stezenou verzi a stahnul sem ten archiv byl tam jen MW2mp.exe a pak nejaky kraviny do miles nebo zone ted nevim tak sem to prepsal takze mam to reinstnout a co pak teda? ( sory ale sem vypatlanej :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze mam stezenou verzi a stahnul sem ten archiv byl tam jen MW2mp.exe a pak nejaky kraviny do miles nebo zone ted nevim tak sem to prepsal takze mam to reinstnout a co pak teda? ( sory ale sem vypatlanej :D )

aha .. ty máš sosnutú verziu :?

no btw , odinštaluj to a normálne to nainštaluj .. a potom urob to čo som písal hore ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DarkTemplar, tohle neni cod4 , tohle jede prez steam - automaticky patchovani kazdou chvili , ne gigový patche... když o tom nic nevíš tak ani nepiš..

Po kazdym updatu co IW udělali si všichni musej počkat až někdo udělá zase novej crack... hold pirátství u týhle hry je horší než u nějakýho CSka... podle mě to nemá cenu ani hrát bez origo , stejne si každej sráč stáhne 10 prestige 70lvl a stejne kazdej vidi ze to neumi hrat... samozrejme pulka z nich si to spestruje hackama .

Kup si origo, kdyz to tak chces hrat ze ses ochotnej porad tahat novy cracky tak to uz si kup origo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DarkTemplar, tohle neni cod4 , tohle jede prez steam - automaticky patchovani kazdou chvili , ne gigový patche... když o tom nic nevíš tak ani nepiš..

Po kazdym updatu co IW udělali si všichni musej počkat až někdo udělá zase novej crack... hold pirátství u týhle hry je horší než u nějakýho CSka... podle mě to nemá cenu ani hrát bez origo , stejne si každej sráč stáhne 10 prestige 70lvl a stejne kazdej vidi ze to neumi hrat... samozrejme pulka z nich si to spestruje hackama .

Kup si origo, kdyz to tak chces hrat ze ses ochotnej porad tahat novy cracky tak to uz si kup origo

viem že to není CoD4 ..

MW2 budem mať v blízkej dobe .. a áno , viem že to je cez Steam , ale nevedel som o tých patchoch , že sa hentak sťahujú ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ono to v podstate nejak ten valve obdrzi ten patch, prez steam se to dostane automaticky ke všem co tu hru maj a samo se to nainstaluje , ve steamu to pise jestli je ta hra ready nebo jestli se neco stahuje ... funguje to výborně... a ty blbci co si stěžujou že nemůžou hrát s kámošema nebo že si nemůžou udělat vlastní server.... kámoše si přidáš do steamu a oni viděj když hraješ a můžou kliknout aby se přidali , nebo si můžeš s nima jenom zavolat nebo psát ... a hlavně jim můžeš dát pozvánku do party ... ve hře dáš invite ,vybereš kámoše , on to třeba přijme , pak si dáte vyhledat hru podle modu co si vybereš a je to.... nebo si do party dáš kámoše a pak si vyladíš onen svuj server, což má jedinou nevýhodu že si neexpíš profil protože by sis tak moh "nahedkovat" nebo udělat dost těžký challenge

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď jsem si to pořádně pročetl myslel jsem když píšeš steam tak že máš origo musíš si stáhnout verzi která vůbec steam neobsahuje nebo nonsteam taková verze je třeba na cztorrentu, hodně lidem mulťák blbe je to většinou creckem

Já mám origo hru MW2,to se omlouvám že jsem to neuvedl.:oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu