Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Mensi dotaz..Jistota je Jistota


jPreston

Otázka

Zdravim, chtel jsem se zeptat na mensi malickost co me hrabe v hlave, ja jsem cetl zpusoby jak musim hrat ty ztahnute hry kdyby jsem chtel, tak jsem proste koukal na ty zpusoby a zahledl jsem hodne psani ze vzdy kdyz dostanem nove xboxa tak nejdou na ne vypalene hry, filmy a takovy podobny veci.. Kamosovi uz nebavilo kupovat hry a filmy tak si to flashnul atd.. Ja jeste na to mam cas mam par originalek a chci je dohrat.. Jednou sem tam vlozil omylem vypalenej dvd film misto originalky a ono me to nadherne nabehlo, dokonce na jednom vypalenem jsem nabehl titulky ktere jsem normalne na DVD v TV nedal.. Tak me zajimalo jestli je jako nejaky rozdil mezi Vypelane hry a filmy jestli ze filmy jako dou ale hry ne. Jen tak se ptam dopredu nez se do toho pustim.. aby to pak nebylo vcelku zbytecne provade zpusoby, ale podle me to bude asi tim ze ty vypalane filmy normalne dou a hry ne kdyz to neflashnu ;))) Jinak mam Lite-on ,Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Neumíte se moc vyjadřovat, ale k věci.

Rozdíl mezi pálenými hrami a filmy je.

Na to, aby jste mohl hrát stažené hry potřebujete flash, nevýhoda flshe je, že se nedoporučuje hrát přez net, jelikož při připojení na live s flashnutým xboxem vám s největší pravděpodobností dají BAN, proto si flash xboxu pořádně rozmyslete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu