Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vymena predniho krytu


vortex1468621168

Otázka

zdravim, chtel bych se zeptat, je nejak mozne vymenit predni kryt bez ztraty zaruky? treba v servisu?? Neni treba nekde mozny koupit tu nahradni samolepku pod kterou sou ty sroubky:lol: ? Ptam se protoze ten muj kryt je trochu zdeformovanej a v jednom miste (spis ve dvou) nedoliha ,zaprve se mi to nelibi a zadruhe by se tam mohl dostat prach pod displej.

diky:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
zdravim, chtel bych se zeptat, je nejak mozne vymenit predni kryt bez ztraty zaruky? treba v servisu?? Neni treba nekde mozny koupit tu nahradni samolepku pod kterou sou ty sroubky:lol: ? Ptam se protoze ten muj kryt je trochu zdeformovanej a v jednom miste (spis ve dvou) nedoliha ,zaprve se mi to nelibi a zadruhe by se tam mohl dostat prach pod displej.

diky:bash:

proč to řešíš? stejně máš 3.03OE ne? si ho vyměň sám, nic to není, je přišroubovanej peti šroubkama, pak jen odklopíš spodní stranu krytu a máš to:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
proč to řešíš? stejně máš 3.03OE ne? si ho vyměň sám, nic to není, je přišroubovanej peti šroubkama, pak jen odklopíš spodní stranu krytu a máš to:)

sice mam OE ale vzdycky tam muzu zpatky dat origo :) a kdyz se mi na psp posere neco ze nebude fungovat vubec tak uz asi tezko nekdo zjisti jakej tam byl fw... :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no,asi takhle,kdyz se ti posere neco,co bude na reklamaci,tak to bude vetsinou neco takovyho,ze to nebudes moct ovladat,tak mi rekni,jak ten FW predelas zpatky,kdyz s tim nebudes moct manipulovat...

asi takhle.. kdyz to je nejaka zavazna zavada, tak oni to vetsinou vymeni za novy, takze je jim jedno jakej byl fw na tom starym... kdyz je nejaka mensi (napr. mechanicka) zavada a psp se da jeste trochu ovladat, tak muzu jit zpatky na origo fw

(kdyz to je neco mezi, tak si myslim ze je stejne vetsinou nezajima jakej je tam fw... ale kdyz je predelanej kryt tak na to prijdou hned)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu