Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dostal jsem BAN


miz012

Recommended Posts

je to 8955 nevim proc si to ty lidi furt pletou, ban si tim dostan nemohl alespon po vsech tech clankach co se tu uz psali a jestli jo tak mas smulu mas mit original a ne flash hotovo! tohle uz je fakt ohrany! locknete to!

Pokud je to ohraný tak na to nereaguj a nech si svoje názory pro sebe:roll:

jinak pro miz012:Ban si tím dostat nemohl já sám jsem měl update dlouho a až se mě syn nechtěně připojil na live tak jsem dostal ban takže spíš se ti někdo připojil na live

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi to zdá jako blbost a jak píše Wolf-ik tak se nedopatřením připojil k lanu a je to za ban ... Osobně sem 8955ku stahoval z live ještě před vlnou v dnech kdy vyšla a v pohodě pořád bez banu ale je tomu skoro tři měsíce ... Jinak by se tu už dávno rozvířila ohromná debata o tom jak a kdo dostal ban na offline učtu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO já nevim, mě se možná stalo něco podobnýho :D. Updatoval sem taky na 8955 a od tý doby nemůžu hrát hry z HDD, tak nevim :D.

a mas kabel v konzoli?

jako ja bych tomu veril, proc do toho dashe seznam banu nedat? a to ze ho nekdo po tomto updatu nedostal? no a? vzdyt nikdo nerika, ze ten ban mas a ceka na tebe i na lajvu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a mas kabel v konzoli?

jako ja bych tomu veril, proc do toho dashe seznam banu nedat? a to ze ho nekdo po tomto updatu nedostal? no a? vzdyt nikdo nerika, ze ten ban mas a ceka na tebe i na lajvu

přečti si ješte jednou co jsem napsal o příspěvek víš a možná ti to do sebe krásně zapadne jak domeček z lega :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, já mám tu potřebu... však tě ani neznám a vůbec nevím, kdo jsi :cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:

takže aby jsi neřekl: log zaznamená veškeré tvoje dění na xku a to pak při nejbližším připojení odešle Microsoftu, takhle nějak se ID konzole dostane na černou listinu a při nejbližší příležitosti detekce (update) již klidně ban obdržíš, takže to není tak, že by jsi schytal bann na konzoli, která byla vždy pouze offline. Nikdo takový není a jestlí říká někdo, že měl konzoli POUZE offline a dostal bann, tak lže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz chapu, o cem mluvis. To je samozrejme.

Ja ale pochopil puvodni situaci i CoolMajkla jinak: Ze na live chodil, treba hral atd, pak se ale odpojil a od te doby se nepripojoval. A mezi tim pouze updatoval dashboard z flashky a dostal ban.

Zkratka jde o to, jestli ho muzes dostat i offline, napr z updatu na DVD nejake nove hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On hledá někoho kdo by mu udělal unban HDD a vy se tady bavíte proč toho banána dostal ... nechápu :D

@miz012: Většina lidí co dělá unban, tak forum moc nesleduje, takže ho budeš muset najít ... řekni třeba romiikovi, určitě se dohodnete ;) při nejhoršim to uděláte přes poštu

zatim lock

//EDIT: Tak po rozhovoru s romiikem znovu odemykám, prý je to "dobrá debata, aspoň nováčci budou vědět co mají dělat.."

//EDIT2: Takže definitivní lock ... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu