Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jaké PSP koupit


krejca

Otázka

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Můj 11-letý syn zatoužil po PSP. Poraďte prosím co a kde koupit, aby si mohl stahovat hry. Mluví o PSP 3000. Je to dobrá volba ? Předem díky.

Pozor na některé PSP 3000 (TA-088v3 -nelze flashnout-být odkázán na origoš UMD).Jenom z hlediska nákupu her za které chtějí kolikrát nehorázné peníze a nakonec z toho vyleze brak.Měl jsem flashlé FAT (PSP 1000) a byl jsem spokojenej, přešel jsem na PSP 2004 a jsem ještě spokojenější koupil jsem ho samozřejmě s firmwarem, který lze flashnout (POZOR některé 2000 tuto desku mají také TA-088v3) a má cena byla 3000,- + 4GB karta v ceně a řekl bych že bylo snad nepoužívané.Celé to bylo o tom, že jsem si prostě musel pohlídat aukce na aukru a za to to stojí.

PS: PSP 2000 má ještě ke všemu lepší display než 3000 (u některých her se dost rozmazává)no neni to k zamyšlení?:idea::psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Nejlepší by bylo se podívat zde do Bazaru a koupit nějaké PSP 2000 s Flashnutelnou deskou, jestli to je pro 11 letý dítě, tak pochybuju, že bude po každym vypnutí PSP nahazovat chickhen a poté GEN (To se dělá na PSP 3000 a PSP 2000 s neflashnutelnou deskou a FW do 5.03)

Doporučuji přečíst topic pro začátečníky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nejlepší by bylo se podívat zde do Bazaru a koupit nějaké PSP 2000 s Flashnutelnou deskou, jestli to je pro 11 letý dítě, tak pochybuju, že bude po každym vypnutí PSP nahazovat chickhen a poté GEN (To se dělá na PSP 3000 a PSP 2000 s neflashnutelnou deskou a FW do 5.03)

Doporučuji přečíst topic pro začátečníky

Mým dcerám je 10 a chickhen nahodí bez problému na první pokus a to mám kartu 16GB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu