Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Buzz! Světový kvíz


Daxter

Recommended Posts

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

U té hry si připadám jako úplný magor, protože skoro nic nevím z otázek. Jak mám sakra vědět kdo nebo co je to za písnička z 60 let, to je pro mě oldschool a vůbec to neznám. Jinak hra super a hlavně že se dá připojit k netu, kde na tebe čeká milion otázek takže pořád je na co nového odpovídat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně přesně to co jsem očekával a dlouho na to čekal.Pravda, některé otázky jsou trochu složitější, ale člověk to musí brát jako hru :)Líbil se mi i Buzz BRAIN Bender v AJ, ale čeština je čeština :psp:

jj, já hra na PS3 v en Buzz Master Quiz, bylo to sice super, ale v češtině a i s otázkama týkajícíma se česka je to přece jen lepší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U té hry si připadám jako úplný magor, protože skoro nic nevím z otázek. Jak mám sakra vědět kdo nebo co je to za písnička z 60 let, to je pro mě oldschool a vůbec to neznám. Jinak hra super a hlavně že se dá připojit k netu, kde na tebe čeká milion otázek takže pořád je na co nového odpovídat.

přesně tak, nebo jak mam vědět, kdo je nějaká 50ti letá zpěvačka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádní hra :) i když nějaký ty otázky vůbec nedávam :cheesygrin: a ten dabing , to je kapitola sama o sobě :D mi v tý hře pořád řiká drahoušku :cheesygrin::cheesygrin: nebo něco o mě mele jako kdybych byl ženská :D Jinak , když vypnu PSP a poté zapnu tak mi to že mi to kontroluje disk a tady píšete o nějakym sony driveru ...... a to je co ten sony driver ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu