Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Update po unban HDD


miz012

Otázka

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Aky BAN cez dash? Ved si to uz riesil a znova si zalozil topik. Tam si na to neodpovedal ale tu sa pytas na BAN cez dash...omg.

Ak si dostal BAN, tak jedine ze si bol spojeny kablom na siet...ved v tom tvojom predoslom topiku to aj pisali, ale ty si na to nereagoval! Radsej si zalozil toto tu.

P.S. HDD BAN neexistuje. Existuje BAN na konzolu, na ktorej je instalovanie na HDD nespristupnene. Toto HDD funguje na inej konzole (instalovanie hier), ktora nema BAN.

Aky mas HDD? Original Microsoft?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Aky BAN cez dash? Ved si to uz riesil a znova si zalozil topik. Tam si na to neodpovedal ale tu sa pytas na BAN cez dash...omg.

Ak si dostal BAN, tak jedine zi si bol spojeny kablom na siet...ved v tom tvojom predoslom topiku to aj pisali, ale ty si na to nereagoval! Radsej si zalozil toto tu.

Trezzore, ale ty jsi ho vůbec nepochopil... On se ptá na otázku, že když má už zabanovaný xbox a má u někoho udělaný unban hdd zda se mu zase nezabanuje xbox když výjde nový dash a on si ho nahraje přes flashku. Tím pádem by si musel nechávat pořád dělat unban hdd což je dost na hovno. Stačí když se musí pořád flashovat nové verce ixtreme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Opravdu jsem na LIVE nebyl!! A pouze jsem provedl update z FLASH. Je sice pravda, ze LAN jsem odpojenou nemel, ale pro jistotu jsem smazal profil na LIVE a pouzival jen offline... Pokud ale provedou BAN i v pripade, ze je sice konzole v siti, ale nema aktivni LIVE profil tak je to pekne v pr...

LAN jsme mel pripojenou, protoze jsem si hral se servrem na streamovani videa, ktery jsem rozjel na routeru... Ale na ten se dostanu i bez profilu.

Jeste me napada jedna vec, co jsem delal... Nahraval jsem na HDD aktualizace her pre XPORT a pak jsem zkousel take pres XPORT nahrat (neuspesne) divx codex podle navodu zde na foru.

Abych to shrnul, dostal jsem BAN a nebyl jsem aktivne na LIVE. Ted mi jde o to, jestli kdyz si necham udelat unban na HDD a nasledne kvuli novince budu muset opet proves update dashe tak jestli se zase automaticky provede ban na HDD popr. jestli je to nejak osetreno.

A ted technicka poznamka pro flashery:

Xbox ktery mam je jeste verze CORE, a ma mechaniku HITACHI 0078k. Mam v ni FW 1.51 a jede mi vse i bez boot DVD...

Jde mi o to, jestli MA CENU s touto konzoli provaden unban HDD. Pro tuto mechaniku novejsi FW neni a netusim, jestli vubec bude... treba ten LT nebo jak se to jmenuje... Tak jestli to nejsou vyhozeny penize, kdyby mela byt tato kombinace xbox/mechanika do budoucna bez podpory...

A druha vec. Je nejak mechani vazana s xboxem? Jestli je mozne vymenit mechaniku kus za kus (pouze prepojit napajeni a datovy kabel)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Opravdu jsem na LIVE nebyl!! A pouze jsem provedl update z FLASH. Je sice pravda, ze LAN jsem odpojenou nemel, ale pro jistotu jsem smazal profil na LIVE a pouzival jen offline... Pokud ale provedou BAN i v pripade, ze je sice konzole v siti, ale nema aktivni LIVE profil tak je to pekne v pr...

LAN jsme mel pripojenou, protoze jsem si hral se servrem na streamovani videa, ktery jsem rozjel na routeru... Ale na ten se dostanu i bez profilu.

Jeste me napada jedna vec, co jsem delal... Nahraval jsem na HDD aktualizace her pre XPORT a pak jsem zkousel take pres XPORT nahrat (neuspesne) divx codex podle navodu zde na foru.

Abych to shrnul, dostal jsem BAN a nebyl jsem aktivne na LIVE. Ted mi jde o to, jestli kdyz si necham udelat unban na HDD a nasledne kvuli novince budu muset opet proves update dashe tak jestli se zase automaticky provede ban na HDD popr. jestli je to nejak osetreno.

A ted technicka poznamka pro flashery:

Xbox ktery mam je jeste verze CORE, a ma mechaniku HITACHI 0078k. Mam v ni FW 1.51 a jede mi vse i bez boot DVD...

Jde mi o to, jestli MA CENU s touto konzoli provaden unban HDD. Pro tuto mechaniku novejsi FW neni a netusim, jestli vubec bude... treba ten LT nebo jak se to jmenuje... Tak jestli to nejsou vyhozeny penize, kdyby mela byt tato kombinace xbox/mechanika do budoucna bez podpory...

A druha vec. Je nejak mechani vazana s xboxem? Jestli je mozne vymenit mechaniku kus za kus (pouze prepojit napajeni a datovy kabel)

Opravdu nesmíš být vůbec připojen k síti, aby jsi měl jistotu.

Unban hdd přece nesouvisí s mechanikou, vždycky máš možnost si nechat mechaniku vyměnit. Mechanika je určitě spárována s xboxem... ze staré se musí vyčíst key a zapsat do nové, jinak by ti hry vůbec nešly. Jinak co se týká Hitachi mechaniky, tak by mělo být časem LT i pro tuto značku, ale datum po mě nechtěj. Unban hdd má určitě význam v každém případě ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no BENQ LT je temer hotov takze brzy snad vyjde a pak myslim jde na radu samsung a az nakonec Hitachi tech je nejmin v obehu.

jj jasný, Hitachi jsou nejtarší, takže i nejméně důležité. No hlavní je, že se na uživatele těchto mechošek nezapomělo a že vůbec bude k dispozici. :wohow: sorry že jsem trochu odbočil od tématu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu