Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

xplorer360-partition 3 u hdd?


Martys33

Otázka

Zdar,potřeboval bych poradit, koupil jsem si nový origo 120 gb hdd, připojil jsem jej přes satu do PC, Pc hadr najde, xplorer360 taky, ale objeví se mi tam partition 0,2 a 3.Když ale klikám na partition 3 ,chci si tam dát kodeky, tak se mi už nic neotevře, žádná content složka, prostě nic, jen u partition 2 se otevřou další složky.Prosím o radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jj.Ráno jsem si jej stáhl a je to v poho.Stáhl jsem si tam témata akorát mám problém s kodekem na DivX.Dělal jsem to podle návodu do složky Partition 3\Content\0000000000000000\FFFE07DF\00000002, akorát že tam ta složka nebyla tak jsem si ji tam vytvořil, ale pořád mi to nejede, vyskočí mi hláška - status code 51-C00DF236 asi že nemám kodeky a musím je stáhnout z xlive, nemá se to nakopírovat někde jinde? nebo přímo do FFFE07DF, pořád to zkouším nakopčit někde a přehazuji hdd z PC do xboxe a zkouším,zatím marně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže jsem to udělal dobře že jsem si tu složku 00000002 vytvořil sám,když tam nebyla a tam dal ten kodek?Chtěl bych toto vědět ať můžu hdd dát zpět do krabičky a zavřít taky case u PC.Je problém tedy jinde,jak píšeš, že neni avi jako avi, to vím taky, že je hodně formátů a kodeků, já tam zkoušel přehrát více různých avi souborů,a žádný mi to nepřečetlo a jak ted čtu téma

firstnew.gif Error code: 51-C00DF236

tak s tím má více lidí problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu