Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Přehled aktuálních/připravovaných Exploitu a CFW


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

takže už jede 90% homebrew,doufám že pojede i GoTube,jinak na blogu píše něco o PSP Go takže si myslim že příští video bude právě na něm.

Jinak pokud to video neni na YT kanálu total n00ba nemůžeme věřit že je to pravý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono si stačí koupit brejle a hned uvidíte napsáno "Total_Noob" na levo pod videem - zkrátka fake to není.

Btw, ale až teď mě trklo jak prohlásil, že bude možný plnohodnotnej CFW na 300x a Go, tak jak na to přišel když ten Exploit zkouší na Fatu a Slimu (určitě s flahnutelnou deskou)? :)

Aby byl plnohodnotnej tak bude muset být zápis do flash0, ale o tom nic nepíše, že přišel na způsob jak tam zapisovat bez hrozby bricku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tu neew video od total nooba

A toto jsem našel na jeho blogu překlad:

Malá aktualizace 16/10/2010

Dnes je poslední den, kdy jsem v práci na HEN. Příští týden jsem školu a já jsem příliš zaneprázdněn v reálném životě, takže nemohu pracovat, možná někdy o víkendu;)

[16/10/2010]

- Přidáno sctrlKernelSetUserLevel, nyní můžete spustit VLF homebrews!

- Přidáno sctrlKernelSetDevkitVersion

- Vyčistit kód

Edit:

Nemám vyjádřil jasně, budu uvolnit HEN před Christmas, ale budete není vidět mnoho protokolů už, protože jsem zaneprázdněn v životě;)

Tetka jsem si všiml že toto vydeo je od wolola a dal tam k tomu komentář

Komentář

Total_Noob mi nabídl, aby vyzkoušel své HEN na PSP 3000. Jsem rád obětoval své 5,03 PSP3000, upgrade na 6,20, a mohl potvrdit, že toto jádro využívat je pravda, a HEN je již v provozu.

Total_Noob oznámil, že on by vydal HEN před Vánocemi. Být trochu trpělivější:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu