Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

FreeHry


skenerz

Otázka

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj, jmenuju se martin a nedávno jsem si koupil xbox 360 arcade a k tomu jsem si dokoupil gta4 mohu se zeptat kde sehnat nějake hry do xboxu zdarma bez fleshovany xboxu (legalně i třeba dema)?

zdarec... hry zadara nesezenes... Jedine pokud nemas teda flash tak na Xbox live jsou dema... Doporucuju ti si od nekoho nechat udelat flash a zacit stahovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, jmenuju se martin a nedávno jsem si koupil xbox 360 arcade a k tomu jsem si dokoupil gta4 mohu se zeptat kde sehnat nějake hry do xboxu zdarma bez fleshovany xboxu (legalně i třeba dema)?

ahoj, zdarma opravdu nic. jestli máš nový xko, připoj ho k netu a přes xlive si stahuj dema jak je libo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ono stahovat dema z xbox live asi nepůjde, když má arcade :D By mě zajímalo, kam by to ukládal, to by si musel dokoupit hdd. Prostě musíš stahovat dema, vypalovat je a hrát to z CD-DVD, no (to jde i bez flashe). Jinak se opravdu vyplatí zaprvé koupit si harddisk a zadruhé nechat si udělat flash.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu