Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Guild Wars


shit

Recommended Posts

taky jsem hraval a taky jsem se staval zavislakem... btw co mi vykradly main acc na plaync.com jsem prisel o vsechny charry a od 1lvl znovu zacinat se me fakt nechce :cry: ale zase se pomalu stavam zavislim na Dragon Age :wohow:

a ty jsi ho neziskal zpatky??kamosovi nedavno ukradli Aion acc ale vratili mu ho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hraju všechny díli GW (už jsem i dohrál za jednu postavu). Jeto skvělá hra. A stejně tak Lineage 2 ... taky dosažen max lvl, věci atd..... Aion hraju taky ale né tak často :D a pokud budeš v GW chtít něco pomoct tak si mě ulož do friends, nick: Dark Black Dervish

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hraju všechny díli GW (už jsem i dohrál za jednu postavu). Jeto skvělá hra. A stejně tak Lineage 2 ... taky dosažen max lvl, věci atd..... Aion hraju taky ale né tak často :D a pokud budeš v GW chtít něco pomoct tak si mě ulož do friends, nick: Dark Black Dervish

Nevím jesli si mě pamatuješ, ale já jsem byl : Stewart Cz, Monkoo Cz......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyborna hra, bohužel také patřím k těm, co z nedostatku času přestali. Ale pokud by měl někdo zájem začít od začátku, tak napište, klidně bych si zahrál. Začátky jsou vždycky nejlepší..

Jinak momentálně hrávám Lineage 2, před půl rokem sem skončil s GMkováním a od té doby běhám po freečkách s naší partou :) ..na ofiku sem nevydržel, též kvůli nedostatku času..

Pokud máte někdo nějaký slušný server, nejlépe MR či HR tak neváhejte a hoďte mi odkaz do PM :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hraju všechny díli GW (už jsem i dohrál za jednu postavu). Jeto skvělá hra. A stejně tak Lineage 2 ... taky dosažen max lvl, věci atd..... Aion hraju taky ale né tak často :D a pokud budeš v GW chtít něco pomoct tak si mě ulož do friends, nick: Dark Black Dervish

uz sem si te pridal...ja mam GW trilogy a tedkom hraju nightfall...mam lvl 13...sem porad na tom malim ostrove ...da se dostat i na pevninu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu