Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

oprava rrod


kony569

Otázka

Ahoj mám rrod a reklamovat to nemůžu protože mám xbox 4 roky takže si budu kupovat nový. Chtěl bych se zeptat jak si to můžu opravyt doma aspon na tejden abych se zatim nenudil. Rád bych vyskoušel ty ručníky nebo ten fén. Prosím poradte mi návod jak to mám opravyt ale ten návod musí bejt česky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jn se poradne pomstit a ten rucnik funguje na tom principu ze xko se uvari pak ho vypnes nechas ho vychladnout a mnelo by ti jit jenomze timjak se extremne zahreje tim se zahrejou i spoje mezi gpu a cpu a treba 2x se ti to povede tim rucnikem udelat ale na potreti se ti odkulickuje cpu a gpu a je konec :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

stepus: jde vidět že o tom nic nevíš ;)

pro odkuličkování čipu je potřebná teplota okolo 260 stupňů a to ti čip neudělá ani náhodou.. tak tu nepiš klamy..

De o to že "dusíš" celý xbox a ten se přehřívá a dochází k odcházení součastek pomalu ale jistě..

Nedoporučuji ručníky,šroubky,fény a další "hity" youtube.. nejlepší způsob jak opravit RROD je čip uplně překuličkovat (v případě standartního RROD)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu