Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pozná te jestly je to RROD


kony569

Otázka

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ten topic sem vytvořil proto že jeden týpek prodává to co je na fotce a kdybych tam přidal DVD mechaniku a kryt tak by to bylo plnohodnotný xbox....já sem totiž dostal RROD takže bych to timhle vyřešil. Nebo ne?

de aspon z tý fotky poznat jak je starý? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ten topic sem vytvořil proto že jeden týpek prodává to co je na fotce a kdybych tam přidal DVD mechaniku a kryt tak by to bylo plnohodnotný xbox....já sem totiž dostal RROD takže bych to timhle vyřešil. Nebo ne?

de aspon z tý fotky poznat jak je starý? :D

asi ne musel by si znát starý kod z mechaniky aby si mohl vyčíst nový podle mě ale nepohybuju se ve sětě hw xka takže ti neporadím ale podle mě je jednoduší když už to rozebrat opravit rrod než měnit mechaniku ... U rrodu podle mě stačí opravit chlazení a tudíž rozebrat xko sundat chladiče na grafice a cpu nanest teplovodivou pastu a opatrně dát do kupy ... zeptej se tu typků co se xkem zabývají ... ty ti uřitě poraděj co je jednoduší .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Opravu RRODu nedoporučuji, je to jen otázka, než se to zase pos_re.. Nejlepší je to xko prodat na ND na aukru (pokud ti je minimálně 18!).., tam ho střelíš za 1-2 tácy, podle příslušenství a 2-3 tisíce si přidáš a máš na nové xko.. za opravu RRODu dáš cca 800,- s poštami atp ve finále 1200,- ..a xko se ti za měsíc znova rozbije, takže to nemá smysl..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ne takto to opravdu nejde , klic mechaniky musi sedet s deskou xboxu .

Pokud nemas klic s puvodni mechaniky , muzes xko pouzivat jako dvd prehravac... Hry to neprecte .

DVD key uz lze vytahnout z desky =) ale musi byt kernel maximalne 7xxx aby sel zjistit cpu key =) popripade novej xell ukazuje dvd key primo =) ale to mu je stejne knicemu pochybuju ze ten xbox na fotce bude bez rrod.. to by nebyl v takovym stavu =) jinak to vypada na falcona

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
DVD key uz lze vytahnout z desky =) ale musi byt kernel maximalne 7xxx aby sel zjistit cpu key =) popripade novej xell ukazuje dvd key primo =) ale to mu je stejne knicemu pochybuju ze ten xbox na fotce bude bez rrod.. to by nebyl v takovym stavu =) jinak to vypada na falcona

ne pokud neměnil chlazení tak to bude revize Zephyr ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu