Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak zmenit email na xlive


w0lf

Otázka

21 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Pak je taky ještě otázka, co ti řeknou na to, že jsi z Česka, kde Live není a seš registrovanej pod nějakou jinou zemí. Pokud se nemýlím, tak i jenom za to, že se někdo registroval pod jiný stát, dostalo pár lidí BAN. Takže bych si to ještě rozmyslel. Pokud jsem něco řekl špatně omluvte mě, vycházím z toho, co jsem četl zde na fóru a občas se zde objeví něco, co není pravda. Psal jsem to sem, abych včas upozornil, před případnými problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pak je taky ještě otázka, co ti řeknou na to, že jsi z Česka, kde Live není a seš registrovanej pod nějakou jinou zemí. Pokud se nemýlím, tak i jenom za to, že se někdo registroval pod jiný stát, dostalo pár lidí BAN. Takže bych si to ještě rozmyslel. Pokud jsem něco řekl špatně omluvte mě, vycházím z toho, co jsem četl zde na fóru a občas se zde objeví něco, co není pravda. Psal jsem to sem, abych včas upozornil, před případnými problémy.

až ukážeš konkrétního člověka pak si teprv dovol psát takový hovna ... to bysme měli už všeci ban :roll: navíc to může být jenom výmluva MS za to že zabanovali pár legálů o kterých si mysleli že pirátí :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
až ukážeš konkrétního člověka pak si teprv dovol psát takový hovna ... to bysme měli už všeci ban :roll: navíc to může být jenom výmluva MS za to že zabanovali pár legálů o kterých si mysleli že pirátí :roll:

A proč myslíš, že jsem psal, že vycházím z toho, co jsem se dočetl zde na fóru? Říkal jsem, že nevím, jak to je, ale že prý to tak je. Chtěl jsem jen varovat kdyby náhodou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A proč myslíš, že jsem psal, že vycházím z toho, co jsem se dočetl zde na fóru? Říkal jsem, že nevím, jak to je, ale že prý to tak je. Chtěl jsem jen varovat kdyby náhodou...

forum je plné sraček, nevěř všemu co čteš ... hodně dobrá rada do budoucnosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to je trosku mimo tema ne? moje otazka znela jinak nez ban! hlavne ze si me zavorko predtim navrhnul na upominku kdyz sem psal neco mimo tema... ted bys ji zaslouzil taky pokud se nepletu!

Mimo tema to neni.. Chtel rict, ze kdyz napises MS, ze si chces zmenit udaje a zjisti ze si z CR tak ti muzou dat ban.Sice ses ptal na to jestli to jde, ale chtel te jenom varovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

MS nedava ban za to ze jsi z ČR a hrajes na live ptal jsem se přímo na podpoře a také na xbox forum a všude mi to potvrdili ,.. Daji ban pouze kdo má flash nebo těm co hrají nějaké hry na live jeste pred datem vydání do nekterych obdochodu se pry dostanou obcas drive.. Takze ty fámy ze vám MS da ban za to ze hrajete z ČR jsou jen "HOVNA" ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja tomu neverim... proste ten mail musi jit nejak zmenit sakra :( na MS jsem chtel volat v patek ale nejak sem to nestihl... tak hned v pondeli to zkusim zaridit... jestli to nepujde tak je to naprd :(

otázečka: proč se nás tedy ptáš, když nám nevěříš ? :evil: ... lol :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

takze jsem dostal odpoved, jde to tady je odkaz jak na to :)

http://support.microsoft.com/?scid=kb;en-us;945419&x=19&y=13

mohl bych poprosit nekoho hodnyho aby mi cely navod prelozil?

zajimalo by me jstli mi zustane gold ucet, ms pointy, savy, GS, ja to z toho sam nevyctu... Prosim prosim prelotzte mi to nekdo... Predem diky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Když jste přihlášeni ke svému Xbox LIVE- profilu můžete změnit Windows Live ID, které je spojeno s vaší Gamertag.

To do this, follow these steps:

Provedete to následujícím způsobem:

  1. Select your profile in the My Xbox area of the Xbox Dashboard.


    Vyberte svůj profil Můj Xbox oblasti Xbox Dashboard.

    Then, select Manage Account .


    Pak zvolte Správa účtu.
    ProfileDetail-ManageAccount.jpg

  2. On the Account Management menu, select Windows Live ID .


    V nabídce vedení účtu, zvolte Windows Live ID.
    ManageAccount-WindowsLiveID.jpg

  3. Select Change Windows Live ID .


    Zvolte Změna Windows Live ID.



    WLID-ChangeWLID.jpg

  4. Select Yes, I do when you receive the following message:


    Zvolte Ano, mám dělat, když se zobrazí následující zpráva:

    Do you have another existing Windows Live ID to associate your Xbox LIVE account with?


    Máte jiný existující účet Windows Live ID se sdružovat Xbox LIVE účet?
    ChangeWLID-Yes.jpg

    Note On this screen, you are also notified that your total MS Points balance will be transferred to the new Windows Live ID.


    Poznámka: Na této obrazovce budete také oznámeno, že váš celkový MS Body Zůstatek bude převeden do nového Windows Live ID.

  5. Enter the password for the Windows Live ID that is currently associated with the Gamertag, and then select Sign in .


    Zadat heslo pro Windows Live ID, které je v současné době spojena s Gamertag a poté zvolte přihlásit.

  6. Enter the e-mail address and the password for the new Windows Live ID that you want to associate with your Gamertag, and then select Sign in .


    Zadejte e-mailovou adresu a heslo pro nový Windows Live ID, které chcete spojit s vaším Gamertag a poté zvolte přihlásit.
    ChangeWLID-EnterNew.jpg

  7. Select Yes, change when you receive the following message:


    Zvolte Ano, změnit, když se zobrazí následující zpráva:

    Do you want to change the Windows Live ID associated with your Xbox LIVE account?


    Chcete změnit Windows Live ID spojené s Xbox LIVE účet?

    Note On this screen, the old Windows Live ID and the new Windows Live ID to be associated with the Gamertag are displayed.


    Poznámka: Na této obrazovce, stará Windows Live ID a nové služby Windows Live ID, které mají být spojeny s Gamertag jsou zobrazeny.

  8. When you receive the following message on the confirmation page, select the option that you want:


    Jestliže se zobrazí následující zpráva o potvrzení stránce vyberte požadovanou možnost:

    "We have completed the Windows Live ID change to your Xbox LIVE account. You will be required to use your new Windows Live ID when you log on to Xbox LIVE or Xbox.com"


    "Máme za sebou Windows Live ID změnit na váš účet Xbox LIVE. Budete muset použít své nové služby Windows Live ID, kdy se přihlásíte na Xbox LIVE nebo Xbox.com"

    • Select Update Contact Information if you have to update your contact information.


      Zvolte Update Kontaktní informace máte-li aktualizovat své kontaktní informace.

    • Select Done to finish.


      Zvolte Hotovo až do konce

POZNÁMKA: přeloženo google překladačem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu