Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

e74


dodlof

Otázka

dravim a cest vsem co maji snahu nekomu pomoct a poradit na tomhle slusnym foru, s konzoli jsem se seznamil az nedavno, kdyz mi bracha donesl svuj xbox s RROD, tak jsem trochu pohledal a zacal konat, jsem spis amater elektornik:-) tak jsem vzal svuj hotair, pekne to prolil fluxem a z RROD se stala E74 a ne ne s tim dal pohout, pry 90 procent sance ze to dela hana chip, tak jsem znova ne nej vlit a porad bez uspechu, mam dotaz, kdyz zapnu xbox bez video kabelu(verze Zephyr s hdmi) tak by mely hned svitit vsechny 4 Led ne?nebo ten s hdmi se chova jinak?nikde jsem to nenasel, jestli neni spis problem s konektorem na desce, kabel je urcite dobrej, protoze mam doma jeste 1xbox Xenon a na nem maka, u toho se zatim oprava po rrod zdarila,

sry za muj trosku delsi prispevek, snazil jsem se nejdriv dost veci o tom zjisovat a az pak sem psat, vidim ze opravama se tu zajima vic lidi, tak snad nekdo trosku pomuze, diky moc a mejte se cussss

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no najdi si navod jak zjistit kod rrodu protoze rrod je rozzsahlej pojem chyb :D a az ho zjistis tak si najdi v seznamu tech chyb co to znamena a vis co mas opravit ale bejt tebou dam to rovnou na reball cpu a mozna gpu podle toho co ma problemy a mas xko jako novy a doporucuju jestli das na ten reball tak lepsi chlazeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No jak píšu na obrazovce mám e74 a error kód 1022. Takže se to pořád motá kolem hana chipu.v ojedinělých přípděch gpu.že vyskakuje gpu při takových teplotách a krutu na desce chápu.ale že by hana chip tím taky trpěl ???právě proto chci nejdřív zjistit jestli nebývají problémy s av konektorem než bych se pustil do rebalu... A prosím tě jak je to s tím av kabelem?když ho nezapojim tak jen stále bliká prostřední zelená led.je to tak v pořádku?(zephyr).díky za odpověď.cusss

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
dravim a cest vsem co maji snahu nekomu pomoct a poradit na tomhle slusnym foru, s konzoli jsem se seznamil az nedavno, kdyz mi bracha donesl svuj xbox s RROD, tak jsem trochu pohledal a zacal konat, jsem spis amater elektornik:-) tak jsem vzal svuj hotair, pekne to prolil fluxem a z RROD se stala E74 a ne ne s tim dal pohout, pry 90 procent sance ze to dela hana chip, tak jsem znova ne nej vlit a porad bez uspechu, mam dotaz, kdyz zapnu xbox bez video kabelu(verze Zephyr s hdmi) tak by mely hned svitit vsechny 4 Led ne?nebo ten s hdmi se chova jinak?nikde jsem to nenasel, jestli neni spis problem s konektorem na desce, kabel je urcite dobrej, protoze mam doma jeste 1xbox Xenon a na nem maka, u toho se zatim oprava po rrod zdarila,

sry za muj trosku delsi prispevek, snazil jsem se nejdriv dost veci o tom zjisovat a az pak sem psat, vidim ze opravama se tu zajima vic lidi, tak snad nekdo trosku pomuze, diky moc a mejte se cussss

čau, na 90% to dela gpu, jediná oprava je reballing GPU, 8) dělám to za 750kč,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu