Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Verze iXtreme a wave


Edrush

Otázka

Cau asi to bude zni blbe ale sem v xboxu trosku neumel, vim ze ho mam flashnutej a vim ze mi dou nejaky stahnuty a vypeleny hry , ale nedavno sem stahnul Assasiin creed 2 a po zapnuti to hodi obraze XBOX 360 a tot vse, netusim jaky mam patch netusim co k tomu potrebuju, ani jak update patche .. Moc prosim za odpoved a za pomoct sem schopnej za to i nejak zaplatit kdyz to bude fungovat =) Dekuju moc borci =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Zdar taky mám jednu otázečku k tomuto tématu.Mám flash 1.51 ixt.Některé hry jdou jiné ne.Ty píšeš, že mám hru zkontrolovat přes abx360.Jaký je přesný postup.Já stáhnu hru,kterou už stáhlo sto lidí,rozbalím,předělám na wawe 3 a pak zkontroluju přes abx360...napíše že jde pro 1,51 ix hitachi only.Když hru spusím jde mi třeba do poloviny a pak se mi v nějakém místě sekne a napíše že je nečitelný nebo poškozený disk.Dělá mi to u x her....je špatný postup nebo je nutno už předělat flash?Dik za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
poskozena asi je hlasi to problem s Stealth check failed! A ze to je na wave 4 jestli dobre chapu .. takze to pres 360waves patcher udelam na Wave 2.. ?

Postni sem celej screen, můžeš to zkusit hned fixnout přes abgx, ale nevim ... zkus to :). Patchovat na wave 3

http://console-forum.net/showthread.php?t=57624&highlight=abgx

Zdar taky mám jednu otázečku k tomuto tématu.Mám flash 1.51 ixt.Některé hry jdou jiné ne.Ty píšeš, že mám hru zkontrolovat přes abx360.Jaký je přesný postup.Já stáhnu hru,kterou už stáhlo sto lidí,rozbalím,předělám na wawe 3 a pak zkontroluju přes abx360...napíše že jde pro 1,51 ix hitachi only.Když hru spusím jde mi třeba do poloviny a pak se mi v nějakém místě sekne a napíše že je nečitelný nebo poškozený disk.Dělá mi to u x her....je špatný postup nebo je nutno už předělat flash?Dik za odpověď.

Wave je ochrana proti spuštění, pokud hru spustíš, tak už by to neměl být problém wave, ale něčeho jinýho. Pálíš na Verbatimy rychlostí 2,4x? Může být problém při rozbalování/stahování/pálení ...

Mimochodem, máš Hitachi mechaniku? Protože jestli tam máš napsáno 1.51 iXtreme Hitachi only, tak by to mohla být i wave 4, protože iX 1.51 na Hitachi spustí wave 4 bez problémů ;)

K tý kontrole, vybereš hru a pak klikneš na Lauch -> spustí se kontrola

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Staci si iso otevrit v tomto programu :

http://console-forum.net/showthread.php?t=72247

Tam ti to ukaze co ma hra za wawe a na jakem ixtreme fw pojede . Metro je nova hra takze ma zrejme wawe 5 , to ten program umi taky . Pokud mas 1.51 patchni na wawe 3 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Toš dobré chlapci,asi sem na to trochu káp díky vám,mám ixtreme 1.41 a nede mi rozjet nové GTA4 a halo,zůstane to vyst na Xbox 360logu.Tak to bude asi tím vysokým wawe a nízkím flashem co.

iXtreme 1.41 neexistuje -špatně popisuješ . Asi máš 1.4 . Každou hru kontroluj programem ABGX a pokud ti to napíše vyšší wave než 2 , tak musíš použít 360WavesPatcher a patchnout na wave 2 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak to že neexistuje,když ji tam mám je to iXtreme v1.41 si to někde vygoogluj.GTA eflc sem ted předělal na wave 2 a supr načetlo to že to má v mechanice hru,ale pak černá orazovka,chvilu to chroustalo a pak že mám špinavý DVD?Pálil sem to,ale na mínuska přez mRDL program co je tu popisován na foru,ale nešla mi tam nikde zvolit rychlost na 2,4.DVD má max rychlost 4x tak to by asi mělo jet i tak,nevým kde je problém sakra.To Halo mám Halo Reach a bylo tam wave 4 podle toho prográmk.zkusím to vysmahnout ještě na pluska,ale už sem vypaplal asi šest dvdček já kokos než sem přišel aspoň na ty waves.Te duž to bude asi jenm otázka pálení a DVD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak omlouvám se - máš pravdu - existuje asi ale jen pro mechaniky Benq . Tak to jsem nevěděl - podíval jsem se tedy na google . Jinak ale vše , co jsem napsal platí . Ještě se podívej , jestli nemáš starý dashboard - na tom také nové hry nejdou spustit .

Zadej : SYSTÉM SETTINGS - CONSOLE SETTINGS - SYSTÉM INFO a dole se podívej jestli máš - D : 2.0.9199.0 .

Když ti to ABGX ukazuje na HALO REACH wave 4 , tak to ABGX nemáš patchlý :

PATCH ABGX : http://uploading.com/files/get/1m6562a2/

Stáhneš , rozbalíš winrarem a nakopíruješ ten patch do kořenové složky ABGX v program files

Potom ti to bude ukazovat jestli je .iso v pořádku a správně wave 6

Když si dokážeš sám flashnout mechaniku , tak proč si nedáš FW LT ? Pokud vím,tak už existuje i pro mechaniky BENQ . Potom by jsi nemusel vůbec patchovat .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu