Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s FIFA10?


jauzprostenevim

Otázka

Čau,potřeboval bych poradit,jestli někdo nemá podobný problém jako já a vyřešil ho.Asi dva měsíce skoro deně hraju klubovku a vše je O.K. ale dnes se mi během dne při každé hře hned na začátku hry sekne celý Xbox,zůstane zatuhnutý obraz a nejde nic dělat,ani ovladač nejde,prostě musím vypnout xbox ručně.Jiná hra než fifa mi to nedělá a co víc,nestane se mi to ani u jiné live hry jako třeba 1 na 1 nebo klubová hodnocená hra.Ale jakmile se připojím do párty a pustíme klubový zápas je konec.Skoušel jsem šechno,internet mám UPC 20Mb a jede super,hru mám na hdd,přeinstaloval ji a nic.

Jestli někdo má stejný nebo podobný problém,prosím o radu,nevím si rady a jestli je to na reklamaci,ale čeho,xbox nebo fifa?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Měl jsem podobný problém. Hraju BeApro a když jsem měl hrát zápas za repre tak se mi hra kousla a na různé pokyny (např. tlačítko dashboard) reagovala až třeba po minutě apod.

Bylo to asi tím že jsem měl vytvořeného profesionala a u něho jsem omylem dal Anglickou národnost. Toho jsem si všimnul až když jsem měl hrát první zápas za repre (samozřejmě Anglickou) a tak jsem si u profesionála změnil národnost na CZ . Potom každy zápas za ČR repre se mi kousnul.Musel jsem si založit nového profesionála kde jsem si dal už od začátku ČR a pak to bylo v pohodě. Nic se nekousalo.

Tzn. je dost možný že jsi v průběhu kariery změnil něco v profilu co se hře nelíbí a proto se občas kousne pravděpodobně ve chvíli kdy by se měla projevit právě ta provedená změna.

Samozřejmě to tak nemusí být. Jenom dávám svoji zkušenost s kousáním Fify

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám orginál a 3 měsíce starou,nehraju skoro nic jiné,takže dvd je bez škrábanců,ale je tedy pravděpodobné,že je to fifou a né xboxem.

To s tím,že mám něco nově uloženého v profilu mě taky napadlo,protože nechápu proč takovou dobu nic a v jeden den si prostě nezahraju.

Díky všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

V cera promazal savy ve fife,takze prisel o profesionala,ale s nove vytvorenym profesionalem jsme hrali do pulnoci a ani jeden zasek,takze muselo bejt neco v profilu co hre vadilo a takhle ho to kickovalo,jen pro ostatni,pokud by vam nastal nejaky podobny problem,bohuzel to odnesl profesional s postupem nad 60%,coz kazdy kdo zna vi co to da prace :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
V cera promazal savy ve fife,takze prisel o profesionala,ale s nove vytvorenym profesionalem jsme hrali do pulnoci a ani jeden zasek,takze muselo bejt neco v profilu co hre vadilo a takhle ho to kickovalo,jen pro ostatni,pokud by vam nastal nejaky podobny problem,bohuzel to odnesl profesional s postupem nad 60%,coz kazdy kdo zna vi co to da prace :(

koukám že jsi fifa pařmen, obnovím golda a zahrajem ;) jinak s tím profilem to je děs :(, ještě mě napadlo smazat cache, ale já teda u fotbálku nemám dlouhodobě žádný problém :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu