Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bad company 2 beta key - scháním


oboda7

Recommended Posts

Zdar,

pls nemá někdo navíc jeden klíč na BF: BC 2?? Nutně ho potřebuju, abych ozkoušel, estli mi pofakčí (přemýšlím o koupi). Vím, že na to jsou HW požadavky(které moje pc splňuje), ae už hodněkrát se mi stalo, že mi hra přijatelně fungovala, ikdyž nesplňovala min. požadvky a naopak, proto chci před koupí skusit....klidně by mi postačilo i půjčení účtu už s beta klíčem na den/pár dnů...prostě abych ozkoušel.....thx samozřejmostí, kredity mi z neznámích důvodů nejdou posílat...kdyžtak můžu dát i nějaký ty GB na czs nebo share-rapid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a pokud nepřišel a je to delší dobu,prohledej si složku SPAM,některý cz mailservery dělaj se zzahraniční komunikací problémy...

Ono to ale bude podle me trvat delsi dobu :). Ja na beta key pro Battlefield Heroes cekal pres mesic :), nevim jak to je u Bad Company ale.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu