Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Běžící nápis na horní liště


zuzy

Otázka

Ahoj,

Mám PSP 1000 a nahrál jsem do něj CFW 5.50 GEN-D3 a všechno bylo v pohodě.

Dneska jsem ale PSP zapnul a běhá mi na horní části obrazovky něco jako "nápis". Jezdí mi z leva doprava a není to čitelný.

Vypadá to, jako nějaká nečitelná reklama. Jezdí to pořád z leva doprava a pořád dokola.

Měl jsem nahraný nějaký Plugin na zjištění stavu baterky. Ten jsem vypnul a pořád nic. Běhá to jak ve hrách, tak i v XMB.

Co s tím? Zkoušel jsem třeba změnit barvu pozadí, nebo jiné thema a nic. Běží to nezávysle na tom, jaké je pozadí atd.

Když ale zmačknu Select a naběhne mi CFW menu, tak to zmizí. Pokud ale z CFW menu vyskočím, tak se to tam zase objeví.

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mě se něco takové jednou taky stalo - jakoby když se zmáčkne select do CFW menu a pak se to vypnulo tak tam jakože ty písmenka zůstaly nahoře a začaly blikat a jezdit. Nevím jak to popsat, ale vypadá, že máš něco podobného. Mě pomohlo úplné vypnutí PSP, vyndání baterky na chvilku a pak už to zmizelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu