Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

GTA episodes from liberty city iso problém


leadercz

Otázka

čau všichni .... včera jsem stáhl GTA Episodes from liberty city odtud :

- Hned z té první ztrany.

http://console-forum.net/showthread.php?t=43672

Dneska jsem vypálil ale hodilo mi to nějakej error ( už nevím jakej) a zničilo DVDčko

Ted jsem iso projel abgx360 a vypsalo mi to tohle ( nevyznám se v tom)

2r2251g.jpg

Je chyba v isu ?

Mám to stáhnout znova a od jinud ??

Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Tak sem zapl ten autofix a čekám co to vyhodí ted .... jinak já se v tom vůbec neorientuju a patchování taky neumím (myslím teda).... já zatím vypálil 2 hry : MX vs. ATV Reflex a SVR 10 a to sem ten abgx360 vůbec nepoužil a nebyl problém . Jenže ted nastal.

FW mám : 1.61 .... Xko kupovaný tak před 2 týdnama na HREJTE.CZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak teď jsem vyzkoušel , jakou jsi udělal chybu . Ty už jsi měl ty dvě správné složky ( .dvd a .iso ) , ale to .iso jsi winrarem rozbalil znova a tím jsi tam dostal ten systém update , audio TS a video TS . Na vypalování ImgBurnem musíš mít ty dvě složky .dvd a .iso . a na vypálení zadáváš tu složku .dvd .Tam jak ti to ukazovalo winrar archiv to už jsi neměl rozbalovat.To je to .iso ale máš to nějak špatně vypsané . Přejmenuj si to správně na .dvd a .iso

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čau ..... mám zase problém ale s hrou Bioshock 2 !!! Tahal jsem ho odsud :

http://console-forum.net/showthread.php?t=43672&page=57

od uživatele : p.a.c.o

a to tak že jsem stáhl prvních 6 partů z czsharu a zbylé party z multiloadu (hellsharu) a když to dám rozbalit tak to vyhodí toto ale rozblí se to

2qvrqci.jpg

..... dal jsem to vypálit a další Verbatim v p*** ...... najednou mi jede czshare strašně pomalu tak to jsem šel na ten multiload ..... nevím jestli je to tím že to není kombinovatelné nebo je chyba někde jinde .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu