Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

3COM usb wifi klic


Shi-So

Otázka

Ahoj vsem,

sice se tu wifi resilo uz mockrat ,ale me to stejne nejde doma rozbehat....

Mam usb klic od 3COM a klasickej net od UPS pres modem do sitovky v PC.

Problem je ,ze PSP mi zadnou sit nedetekuje.

Na wifi klici mam nastavenej mod Ad-HOC ,ale zkousel jsem i infrastructure ,ale furt mi to nejede...

Na klici mam nastaveno i povoleni pristupu ostatnim pocitacum ,ale stejne furt nic.....

Neporadil by nekdo co delam blbe ,pripadne kde co ponastavit?

Diky vsem za jakoukoliv radu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zacal bych tim ze bych si precetl navod o tve wifi ;) Jak jiz zde bylo psano musis ji prepnout do acces point modu :) !!

V manualu je uplny .....

Je tam jen stranka jak to nainstalovat ,ale jinak ani tuk....

Hledal jsem to i v tech ovladacich panelech ,ale nikde to tam neni...

Kua to by me fakt nas......

Tudiz muzu zacit shanet nejakej jinej....?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj vsem,

sice se tu wifi resilo uz mockrat ,ale me to stejne nejde doma rozbehat....

Mam usb klic od 3COM a klasickej net od UPS pres modem do sitovky v PC.

Problem je ,ze PSP mi zadnou sit nedetekuje.

Na wifi klici mam nastavenej mod Ad-HOC ,ale zkousel jsem i infrastructure ,ale furt mi to nejede...

Na klici mam nastaveno i povoleni pristupu ostatnim pocitacum ,ale stejne furt nic.....

Neporadil by nekdo co delam blbe ,pripadne kde co ponastavit?

Diky vsem za jakoukoliv radu....

jen tak pro zajimavost jestli mas normalni klasickej net tak to je jasny ze to nerozbehas myslim..myslim ze musis mit naky wifi pripojeni bo modem..ja newim ja tomu nerozumim ale myslim si to..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jen tak pro zajimavost jestli mas normalni klasickej net tak to je jasny ze to nerozbehas myslim..myslim ze musis mit naky wifi pripojeni bo modem..ja newim ja tomu nerozumim ale myslim si to..

No ja zil v domeni ,ze pokud mas normalni net tak pres USB wifi klic se k nemu normos pripojis.

PSP se tak nepripojuje k netu primo pres wifi ,ale pres to PC kde je net.

A wifi funguje jenom jako propoj mezi PC a PSP (proto musi byt taky to PC vzdy zaple)

POkud jsem to blbe pochopil tak mi to nekdo please osvetlete....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No ja zil v domeni ,ze pokud mas normalni net tak pres USB wifi klic se k nemu normos pripojis.

PSP se tak nepripojuje k netu primo pres wifi ,ale pres to PC kde je net.

A wifi funguje jenom jako propoj mezi PC a PSP (proto musi byt taky to PC vzdy zaple)

POkud jsem to blbe pochopil tak mi to nekdo please osvetlete....

ja si myslim ze musis bejt nekde kde je wifi net..a ne normal net pres upc..jako adsl..to podle me nejde.. ale fakt newim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

chapes to dobre, melo by to fungovat i s pripojenim od upc, je burt jestli tam mas wifi bo modem, de o to premostit pripojeni a ten klic musi umet ap samozdrejme. to co pise wokonator je s prominutim blbost ;)

no a podle popisku na webu 3com a manualu, tendle klic ap neumi (je to v podstate jen bezdratova sitovka do usb) , takze si lidove receno v riti ...

viz: Two modes provide communications flexibility: choose infrastructure mode for expanded connectivity through an AP, or simple, direct peer-to-peer connectivity with ad hoc mode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
chapes to dobre, melo by to fungovat i s pripojenim od upc, je burt jestli tam mas wifi bo modem, de o to premostit pripojeni a ten klic musi umet ap samozdrejme. to co pise wokonator je s prominutim blbost ;)

no a podle popisku na webu 3com a manualu, tendle klic ap neumi (je to v podstate jen bezdratova sitovka do usb) , takze si lidove receno v riti ...

viz: Two modes provide communications flexibility: choose infrastructure mode for expanded connectivity through an AP, or simple, direct peer-to-peer connectivity with ad hoc mode

jak sem rikal temdle vecem nerozumim..tak sry..jen sem si to myslel..takze jemu nezbejva nic jinyho nez to prodat co.?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

sak poho jen sem te opravil ;) nemel sem tendle klic v ruce, ale jak rikam podle informaci na strankach a podle manualu to ap proste neumi, je to jen obyc sitova karta bezdratova (treba se ted mylim zase ja ;)).stejne si myslim, ze je lepsi priplatit za normalni router s ap, nez kupovat nakej klic, kvuli kteremu budu muset mit zaple pc, kdyz budu chtit s psp na net. navic u upc je to jen vyhoda, pokud mas napr. pripojeni (easy a dalsi), co ti dovoluje pripojit jen jedno pc (nahlasit jednu mac adresu pro pristup). za router si tech pc nasazis klidne 100 a porad ti staci jen ta jedna mac adresa ;)

jop s timdle routerem ti to na tisic procent pojede ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no ja bych si radsi koupil ten router, umi to mnohem vic veci a nemusis mit zaple pc ...

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=42950

doporucuju tendle, pro nekoho mozna moc drahe, ale za ty prachy opravdu hodne muziky (linux, qos, vpn, ipsec tunely atd ...) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu