Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

xbox 360 otazky


Djay512

Otázka

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1.) Nikdo neví, ale iX LT se prý nedá zjistit, takže když ho budeš mít, tak bys ban neměl dostat

2.) Jsou podporovaný jen HDD Western Digital

http://console-forum.net/showthread.php?t=43846

3.) Jediná důležitá nevýhoda flashe je riziko banu ...

//EDIT: Přesunuto do sekce otázky a odpovědí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no, teď už by flasheři měli standartně jet na LT, protože každej už chce nejnovější flash.. ale nevim, jestli to zvládá už všechny mechaniky.. co vim, jede to na LiteOne a BenQ.. jinak časem určitě nějak MS přijde na způsob, jak zjistit LT flash, ale zatim to jede v pohodě;-).. ale to se zase přijde na trh s jinym druhem flashe.. ale to je jedno, to sem asi už nepatří:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mas xbox 360 ze bych si te pridal kdyztak nebo bys,e mohli zahrat gta nebo cod 6

yup, mám elitku, ale nemám gold účet a xko mám jenom chvilku, ale klidně si mě můžeš přidat, stejně bych chtěl vyzkoušet, jak jede ta komunikace:-)

Edit: Dyžtak na liveku mám nick LavaForte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
yup, mám elitku, ale nemám gold účet a xko mám jenom chvilku, ale klidně si mě můžeš přidat, stejně bych chtěl vyzkoušet, jak jede ta komunikace:-)

Edit: Dyžtak na liveku mám nick LavaForte

ok a kdyz nemas gold nemuzes hrat mp???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ok a kdyz nemas gold nemuzes hrat mp???

ee, to nejde, to si to MS takhle nádherně ohlídalo aby se jim do kapsičky linuly další prašule.. jinak jo, dalo by se to, když propojíš xko přes komp do netu, někde sem tady viděl i návod a co to je ..tady: http://console-forum.net/showthread.php?t=45889&highlight=xlink

ale je to složitější, je tam míň lidí a nejsou podporovaný všechny hry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu