Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Iso hry


hellstranger

Otázka

Tak sem ted jen tak ze zajimavosti koukal na nejaky ISO hry na torrentech a zjistil sem zvlastni vec. Kazda hra je tam vickrat a kazda "verze" ma jinou velikost....tak treba lego star wars tam ma neco mezi 800 mb a pak je tam verze co ma 250 mb....to je ta hra nejak osekana nebo co?

Pro me by ta mensi verze byla prijatelnejsi ale zase nechci aby to bylo osekany treba o videa a tak....myslite ze se ty hry na psp takhle osekavaj aby se jich veslo vic na kartu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Tak sem ted jen tak ze zajimavosti koukal na nejaky ISO hry na torrentech a zjistil sem zvlastni vec. Kazda hra je tam vickrat a kazda "verze" ma jinou velikost....tak treba lego star wars tam ma neco mezi 800 mb a pak je tam verze co ma 250 mb....to je ta hra nejak osekana nebo co?

Pro me by ta mensi verze byla prijatelnejsi ale zase nechci aby to bylo osekany treba o videa a tak....myslite ze se ty hry na psp takhle osekavaj aby se jich veslo vic na kartu?

asi to vosekávaj kuli lidem z menší kartou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu