Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak obnovit profil i s Achievementy ze zabanovaného Xboxu bez ztráty Geček


Recommended Posts

  • Odpovědi 82
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nejspis sem udelal nekde nejakou chybu nebo sem mel banana i na hdd,na zabanovany konzoli je profil videt na novy videt neni nejde udelat ani recover gamertag pri recoveru to vypise chybu 80150003:429496729 o recover jsem se pokousel na zaloze origo profilu mozna to hrabani na hdd uz to nejak podelalo nevim.Pokut to neviresim tak snad novou konzoli vratim nebo prodam takhle mi je k nicemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jak jsem to měl vše podle návodu v pořádku a profil byl vidět na onou xboxech, tak ted už je to zase jinak a opět není vidět, hrál jsem na xboxu s banem dosáhl nějaký gečka a kartu s profilem jsem dal do xboxu bez banu a opět to píše corrupted profil :-((( Před tím ale byl vidět v obou konzolích...Podle mě jakmile dosýáhnete nějaký gečka tak to zase bude jak to bylo před úpravou bohužel .... je nějaké řešení?Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejspis sem udelal nekde nejakou chybu nebo sem mel banana i na hdd,na zabanovany konzoli je profil videt na novy videt neni nejde udelat ani recover gamertag pri recoveru to vypise chybu 80150003:429496729 o recover jsem se pokousel na zaloze origo profilu mozna to hrabani na hdd uz to nejak podelalo nevim.Pokut to neviresim tak snad novou konzoli vratim nebo prodam takhle mi je k nicemu.

Tak s tim ti asi nepomůžu, jestli děláš opravdu všechno podle návodu, tak nevim

Takže jak jsem to měl vše podle návodu v pořádku a profil byl vidět na onou xboxech, tak ted už je to zase jinak a opět není vidět, hrál jsem na xboxu s banem dosáhl nějaký gečka a kartu s profilem jsem dal do xboxu bez banu a opět to píše corrupted profil :-((( Před tím ale byl vidět v obou konzolích...Podle mě jakmile dosýáhnete nějaký gečka tak to zase bude jak to bylo před úpravou bohužel .... je nějaké řešení?Díky

Jedině profil zase obnovit podle návodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pokaždý když si přenesu na pamětovce profil do xboxu s banem tak mám počítat s tou procedurou ? no toje děsný ...nejde to udělat nějak natrvalo???

Já si ten profil chci brát občas na ten xbox s banem, ale takhle to pořád dle návodu upravovat to je vopruz...snad to nějak půjde jinak a natrvalo, nevím ale jak....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel žádnej tut, kde je to natrvalo jsem neviděl, protože po modifikaci profilu na zabanovanym Xku se profil zase blokne a s tim nic neuděláš.

Jediný řešení je profil obnovit a mít ho dvakrát, jednou třeba na kartě/HDD a s tím hrát na nezabanovaných Xboxech a na druhý paměti zase profil pro zabanovaný. A nebo mit na jedný kartě dva profily ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně to jde ale nikdy nebudu na tý pozici kde jsem skončil :-(

chtěl jsem to mít takhle:

na jednom profilu hrát na obou xboxech s tím že budu pokračovat ve sbírání geček na obou nezávisle...tak jsem to pochopil že to půjde když si pohraju dle návodu, ale že se bude profil blokovat zas a zas to jsem nevěděl... takhle to víceméně postrádá smysl se s tím obnovováním dělat...páč se to zase blokne ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodne tet vim ze jsem mnel profil nejspis obnovit normalne pres livko a na gecka se vykaslat tim hrabanim na HDD jsem nejpspis neco podelal chtel jsem stim profilem dal chodit na livko.Jete jedna vec pri vytvareni novyho profilu mne to taky nahlasilo chybu stim ze to mam skusit pozdeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodne tet vim ze jsem mnel profil nejspis obnovit normalne pres livko a na gecka se vykaslat tim hrabanim na HDD jsem nejpspis neco podelal chtel jsem stim profilem dal chodit na livko.Jete jedna vec pri vytvareni novyho profilu mne to taky nahlasilo chybu stim ze to mam skusit pozdeji.

Vytáhni HDD z Xka a profil ulož na kartu/ interní pamět u Arcade Jaspera, potom zkus ten profil nakopírovat na HDD. Udělal sis zálohu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Čti ;)

Kdo tento návod využije?

Návod je určený pro lidi, kteří potřebují zprovoznit profil ze zabanovaného Xboxu na nezabanovaném (profil se tváří jako poškozený) a při tom nechtějí přijít o ajchy, které nahráli od doby, kdy dostali ban (pokud totiž profil obnovíte přes Live služnou Recover GamerTag, tak o ně přijdete). - asi největší výhoda, žadný jiný rozdil tam neni

http://support.xbox.com/support/en/us/nxe/xboxlive/playxboxlive/accountroamingandrecovery/recoveryourgamertag.aspx ofiko návod přes recovery gamertag

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu