Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak obnovit profil i s Achievementy ze zabanovaného Xboxu bez ztráty Geček


Recommended Posts

Mám jiný problém, HDD jsem si Unbannuval že můžu i nahrávat hry na HDD i profil dle návodu je funkční na NEW xku, ale když se chci připojit na Xlive tak mě to hlásí že je profil rozdílný a nepustímě to na live. Help pls nahrál jsem přes 19 000 od Banu a jestli o ně přijdu tak si ublížím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 82
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Ahoj chci se zeptat, jestli nemůžu řeskočit bod číslo 3, tedy získání achievementu na xku, mám totiž ten problém, že xko má rrod a čekám až mi přijde nový, chci to zkusit tímhle návodem, ale nevím jestli bych nemohl vynechat ten 3. bod, odpověz prosím, dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud už jsi nějaký Ajch získal před tím' date=' tak by to mělo jít i bez 3. bodu.[/quote']

Ahoj, dík za super rychlou odpověď :) Zatím jsem se to sám dočetl z linku, který jsi napsal v úvodu návodu :)

Citace:

I would suggest either just playing a game a lil or getting an easy  achievement to test.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Hele, já mám takovej problém, profil jsem obnovil a funguje OK, ale když chci hrát nějakou hru, od který mám save ze starý konzole, tak mi každá hra píše, že save je Corrupted a ať ho smažu abych mohl pokračovat.. :( Prosím pomoc mám asi 40 her kde jsem v 70%-90% kompletace :(

P.S.Sorry za DP ale chci aby si toho někdo všiml

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Zdravim chtel bych se zeptat zda muzu po recover gamertag jit znovu na Live a nedostanu opet ban dik.

Kvůli účtu ban nedostaneš. Pokud tam pujdeš d neflashnutou konzolí, ban nedostaneš určitě. Pokud s flashnutou, ban ti hrozí - ne za účet, ale za to, že máš flash.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 2 months later...
Ahoj, koupil jsem zabanovanou konzoli s HDD. Na novym X360 S mi to pise curoupted profil. Kdyz to upravim podle navodu tak mi zustane jen gameskore nebo budu mit i veskery sejvy z her?

Nerad bych je hral zase vsecky znovu.

Poradite?

Diky :)

Savy a profil jsou jiný soubory ... savy jsou vázaný na profil, takže pokud překopíruješ savy a obnovený profil na nový HDD, bude vše fungovat jako před tím.

když se profil upraví podle návodu a dá do nové konzole a na banute už nikdy nebude přihlášen, mužu se s takovým profilem připojit na live??

Těžko říct ... spíš ne, ale neriskoval bych to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko říct ... spíš ne, ale neriskoval bych to.

Já si to právě myslím taky, že za ty bezvýznamný Gcka to nestojí :). a pokud si recovernu gamertag a podaří se mi na nový xko nacpat savy ze starýho, že se ukazují normálně pod názvem meho profilu a ne jako corupted tak by měli pak fungovat?? zatim nemužu vyzkoušet protože nový xko zatim není flashnuté (stare ban).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Savy tim banem nejsou nijak postihnutý, ale jsou vázaný na ID profilu (každý save má v sobě uložené ID profilu, pod kterým byl uložený), takže pod jinym profilem bez úpravy nepoběžej. Pokud bys profil nechtěl obnovovat, ale savy by sis chtěl zachovat, dalo by se to vyřešit přepsáním starého "zabanovaného" ID profilu v savu na nové ID profilu, který vytvoříš na nový konzoli, ale to taky neni 100% řešení rizika banu. Na druhou stranu, za tohle bys měl dostat jen ban na profil (ne na konzoli) a to ještě jen v krajním případě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 10 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu