Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak obnovit profil i s Achievementy ze zabanovaného Xboxu bez ztráty Geček


Recommended Posts

Ide o obnovenie profilu lebo pise corrupted profile.Syn prenasal zo svojho usb profil do jeho xboxu a od vtedy pise corrupted profile a neviem co stym.

Jestli má profil na live,tak je v xboxu funkce obnovení profilu ( RECOVER GAMERTAG ) . Jestli ale hraje jen offline ,tak už ho nelze obnovit . Jedině založit profil nový a savy přenést podle tohoto návodu na nový profil :

http://console-forum.net/tema/119571-preneseni-savu-z-profilu-na-jiny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
  • Odpovědi 82
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravím, řeším podobný problém, mám na novým xku přetažené savy a poffil ze starýho a je tam všude corrupted. Mám RGH a jsem schopný si ty data nahrát na flasku pomocí FSD, v koncích jsme však u bodu 3 v návodu...získat nějaký achievment.... já se v xku vůbec pod tím corrupted profilem nemůžu přihlásit, mám tam vytvořený nový profil, xko ten corrupted ani nevidí v seznamu profilů. Co dál? Nebo tento postup je možná dělat jen na xku na kterém k corrupted došlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

ahoj , mám pár dotazů k postupu. Původní xbox sem prodal ( a zbyl mi zabanovaný profil na hdd) , když ho dám do nového xka, tak je corupted profil. Jelikož nemám původní xbox , tak se ptám - je třeba dělat v postupu bod 3 ??? Původní xbox nemám, takže "nasbírat nějaké ajchy nemohu "na což navazuje otázka druhá - K čemu si vlastně vytváříte zálohu hdd, když se s ní pak vůbec nepracuje a "hashuje" se ten file s novýma ajchama ??Ted moje hlavní a podstatná otázka teda .-- Můžu si odbanovat corupted profil bez vlastnění zabanového xboxu (je prodán) , tím, že upravím rovnou ten BAK či ORIGO file ( nechám původní název )......Popravdě části proceduře, kde se "nasbírá pár ajchů" nerozumím, - nechápu proč je třeba.... Je to jen pro odlišení obou filů a odlišení zálohy od nové že ? ? Takže když nemám zabanovanou konzoli již, tak "risknu " odbanování původního filu ( max si ho zkopíruju 2 x a jeden projedu tím "cornem a hashem či co" - dopíšu těch 16 F)....Otázka dodatečná ?? funguje hdd s corrupted profi z jednoho zabanovaného xboxu i na jiném zabanovaném ??? ( Respektive vědět mi to asi bude k ničemu , když je nutné udělat proceduru s "ajchy" na zabanovaném xboxu , kde se ještě profil tváří jako v pohodě.... Respektive bez zabanového nemám šanci k profilu již žádné ajchy dohrát...........díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj , mám pár dotazů k postupu. Původní xbox sem prodal ( a zbyl mi zabanovaný profil na hdd) , když ho dám do nového xka, tak je corupted profil. Jelikož nemám původní xbox , tak se ptám - je třeba dělat v postupu bod 3 ??? Původní xbox nemám, takže "nasbírat nějaké ajchy nemohu "na což navazuje otázka druhá - K čemu si vlastně vytváříte zálohu hdd, když se s ní pak vůbec nepracuje a "hashuje" se ten file s novýma ajchama ??Ted moje hlavní a podstatná otázka teda .-- Můžu si odbanovat corupted profil bez vlastnění zabanového xboxu (je prodán) , tím, že upravím rovnou ten BAK či ORIGO file ( nechám původní název )......Popravdě části proceduře, kde se "nasbírá pár ajchů" nerozumím, - nechápu proč je třeba.... Je to jen pro odlišení obou filů a odlišení zálohy od nové že ? ? Takže když nemám zabanovanou konzoli již, tak "risknu " odbanování původního filu ( max si ho zkopíruju 2 x a jeden projedu tím "cornem a hashem či co" - dopíšu těch 16 F)....Otázka dodatečná ?? funguje hdd s corrupted profi z jednoho zabanovaného xboxu i na jiném zabanovaném ??? ( Respektive vědět mi to asi bude k ničemu , když je nutné udělat proceduru s "ajchy" na původním zabanovaném xboxu , kde se ještě profil tváří jako v pohodě.... Respektive bez původního zabanového xboxu nemám šanci k profilu již žádné ajchy dohrát...........díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Nejde o hrací dobu' date=' musíš jen získat nějaký achievement (dostat nějaké Gčka/body nebo jak se tomu ještě říká ...)[/quote']

.. co když už zabanovanou konzoli nemám? je prodaná.. takže mám profil corrupted na hdd 20 gb, a novou nezabanovanou konzoli... tu zabanovanou už ne, tak kde mám nějaké ajchy získat? a je to vůbec potřeba??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim. Mam problem s poslednim bodem. Vsechno jsem udelal jak jsem mel. Ale ted kdyz si ten profil mam nakopirovat na hdd tak to nejde.

Prosim pomoc

taky mi to nešlo, nejde to totiž jen chytnou a přetáhnout.... musíš kliknout na xploreru 360 na lištu vpravo pravým tlačítkem a tam se ti nabídne import data...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu