Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak obnovit profil i s Achievementy ze zabanovaného Xboxu bez ztráty Geček


Recommended Posts

Jak obnovit profil i s Achievementy ze zabanovaného Xboxu

Někdo na forum postoval odkaz na parádní tutorial, který popisoval jak obnovit profil a zachovat ajchy, takže jsem se rozhodl ho přeložit a trošku poupravit pro vás ;) nemam ho odzkoušenej, protože jsem neměl možnost to vyzkoušet, ale podle ohlasu by to mělo fungovat :) link

Kdo tento návod využije?

Návod je určený pro lidi, kteří potřebují zprovoznit profil ze zabanovaného Xboxu na nezabanovaném (profil se tváří jako poškozený) a při tom nechtějí přijít o ajchy, které nahráli od doby, kdy dostali ban (pokud totiž profil obnovíte přes Live služnou Recover GamerTag, tak o ně přijdete).

Co budeme potřebovat?

Con Flag Remover

Xplorer360 (nová verze, která podporuje všechny verze až do 250GB)

Xbox 360 Hash Block Calculator

Jak na to?

1.) Připojte HDD k PC (budto vyndat HDD z rámečku a připojit přes SATA k PC a nebo použít Transfer Kit) a udělejte si zálohu HDD.

2.) Až HDD připojíte k Xboxu, spusťte Xplorer360 a vyberte Partion 3 -> Content, potom uvidíte složku, která začíná na písmeno E (její název se neříká, protože je to ID vašeho profilu ...). V této složce bude složka s názvem FFFE07D1 -> 000100000 a v této složce bude soubor, který bude mít jméno jako ID profilu (stejné jako složka na E). Tento soubor je váš profil, takže ho nakopírujte na HDD vašeho PC, nejlépe na plochu a přejmenujte ho na ORIGO.

picture.php?albumid=373&pictureid=2064

3.) Připojte HDD zpět k Xboxu a získejte nějaký achievement, potom ho připojte znovu k PC a opakujte druhý bod, ale profil nepřejmenovávejte.

4.) Spusťte program Con Flag Remover -> Open File -> vyberte soubor, který jste právě zkopírovali z HDD (ten, který není přejmenovaný) -> Klikněte na Remove Flags, chvilku počkejte a aplikaci ukončete

5.) Spusťte program Xbox 360 Hash Block Calculator -> File -> Open -> vyberte soubor, který jste před chvílí upravovali přes Con Flag Remover -> Tools -> Calculate Hash Blocks. Po dokončení program ukončete

picture.php?albumid=373&pictureid=2067

6.) Připojte HDD od Xboxu k PC a upravený profil nakopírujte zpět kde jste ho našli (Partion 3 -> Content, potom uvidíte složku, která začíná na písmeno E (její název se neříká, protože je to ID vašeho profilu ...). V této složce bude složka s názvem FFFE07D1 -> 000100000).

To je vše :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 82
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pokud máš online profil, tak si ze zabanovaného xboxu obnovíš účet na nezabanované konzoli i s ajchy přímo přes xbox live. Recovery GamerTag a je to.

Díky za návod.Jo a tento návod je na ajchy které získate na bannuté konzoly(při recoveru by se vám nepřičetly)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za návod.Jo a tento návod je na ajchy které získate na bannuté konzoly(při recoveru by se vám nepřičetly)

ty jsi chtěl napsat asi získané ajchy až po banu. Když na konzoli maš např 5000 ajchu a dostaneš ban, tak si pak recoverneš gamertag a máš zase 5000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud bys to udělal přes recovery gamertag, tak o těch 10 000 G nahranejch v době kdy máš ban přijdeš. Když to uděláš podle tohodle návodu, tak ti těch 10 000 G nahranejch během banu zůstanou, takže budeš mít 20 000 G a "čistej" profil, kterej můžeš použít na jakýkoliv konzoli :)

// Chápeš to dobře ... xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč by to měl být nesmysl' date=' ani nevíš jakej má iX ...[/quote']

Vložení HDD ze zabanované konzole nesouvisí s případným banem na nové konzoli. Když by to takhle bylo absolutně by nemělo smysl si kupovat nový xbox, kde dáš starý hdd a uděláš recovery přes live... automaticky by jsi měl ban i když by sis už nové xko neflashoval a chtěl hrát jen original hry. Tak proto je to nesmysl, je to odzkoušeno že za vložení hdd ze zabanové konzole do nové (bez flashe) ban automaticky nedostaneš !!! Už se to řešilo na xboxhacker, tak proto je to nesmysl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vložení HDD ze zabanované konzole nesouvisí s případným banem na nové konzoli. Když by to takhle bylo absolutně by nemělo smysl si kupovat nový xbox, kde dáš starý hdd a uděláš recovery přes live... automaticky by jsi měl ban i když by sis už nové xko neflashoval a chtěl hrát jen original hry. Tak proto je to nesmysl, je to odzkoušeno že za vložení hdd ze zabanové konzole do nové (bez flashe) ban automaticky nedostaneš !!! Už se to řešilo na xboxhacker, tak proto je to nesmysl

Ty o voze a já o koze :)

To, ze ban dostaneš na nezabanovany konzoli kvůli HDD na kterym mas profil ze zabanovanyho Xka samozřejmě pravda není.

Já jsem měl ale na mysli (a on pravdepodobne taky), ze pokud se na Live připojí s flashlym Xboxem bez banu, který ma jiný iXtreme nez Lite touch, tak mu hrozí ban.

prosím v návodu ted nechápu jestli u bodu 2 mám překopírovat nebo přesunout ten profil a pak do jakého xboxu to strčit do toho

s banem nebo bez ? dík

Profil jen zkopiruj do PC, pak HDD odpoj a pripoj ho k zabanovane konzoli (na nezabanovane by profil ještě nefungoval) a ziskej nejaký ajch ...

Pisu z iTouche, takže se omlouvám za preklepy a další chyby ... Porad mi to opravuj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže na druhý pokus úspěšně dokončeno dle návodu :-)

poprvý jsem toneprojel kompletně tím Xbox 360 Hash Block Calculator ale už je profil vidět na nezabanovaném xboxu :-) super a díky

To jsem rád, už jsem se bál, že to nefunguje :)

hosi, ja mam 60GB HDD a tady na zacatku jsou v programech verze pro 20 a 120 GB HDD. Xplorer360 - pro 20 GB HDD | pro 120 GB HDD

Kterej mam pouzit?

Diky.

Omlouvám se, řikal jsem si, že mi tam něco chybí :)

http://us.codejunkies.com/support_downloads/Setup_XPort_360_v2_12.zip

http://us.codejunkies.com/support/article.aspx?article_id=272

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem to zkusil a ted neni videt nikde nic :cry:

Na zabanovanym neni ten novej upravenej a na nezabanovanym taky ne :cry:

a kdyz sem tam dal zpatky ten predchozi tak taky nikde nic.

Všechno sem delal podle navodu asi 5X a nikdy nic.

Kua tolik ulozenejch pozic z her a ted vsechno znova :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu