Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

RROD Servis - zkušenost + 2 dotazy!!


Vojtech

Otázka

Ahoj, před několika měsíci jsem si koupil přes inzerát Xbox 360 bez HDMI

(r.v. 2006) s Flashem a několika hrami, asi před 14 dny proběhl RROD. Zaregistroval jsem XBox na www.xbox.com/support, zadal informace o závadě. Druhý den si pro Xbox přijelo UPS a za týden mi ho vrátili funkčí ale bez Flashe a vyměněnou mechanikou.

Neplatil jsem ani korunu!!!

Mam pouze dvě otázky.

1) Je lepší opravit RROD u neoficiálních servisů, s tím že mi zůstane flash nebo jsem udělal správně a nechal si ho opravit v Německu?

2) Chci opět flash, doporučíte mi jaký je nejvhodnější? Nějaké ty ixtreme 1.6 nebo něco jiného? Příliš tomu nerozumim, chci to nejlepší, vim že si to tady můžu najít ale je to nepřehledný, nemam čas a nebaví mě to....Díky za odpověďi:!: :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Ahoj, před několika měsíci jsem si koupil přes inzerát Xbox 360 bez HDMI

(r.v. 2006) s Flashem a několika hrami, asi před 14 dny proběhl RROD. Zaregistroval jsem XBox na www.xbox.com/support, zadal informace o závadě. Druhý den si pro Xbox přijelo UPS a za týden mi ho vrátili funkčí ale bez Flashe a vyměněnou mechanikou.

Neplatil jsem ani korunu!!!

Mam pouze dvě otázky.

1) Je lepší opravit RROD u neoficiálních servisů, s tím že mi zůstane flash nebo jsem udělal správně a nechal si ho opravit v Německu?

2) Chci opět flash, doporučíte mi jaký je nejvhodnější? Nějaké ty ixtreme 1.6 nebo něco jiného? Příliš tomu nerozumim, chci to nejlepší, vim že si to tady můžu najít ale je to nepřehledný, nemam čas a nebaví mě to....Díky za odpověďi:!: :?

1) samozrejme je nejlepsi to prvne zkusit u mrkvacu ;) pak kdyz ti to vrati neopraveny tak hledat nakej neofiko servis ;)

2) napis uzivately romiik a ten ti za 500 flashne mechaniku a budes mit FW LT ;)

Edit : mrkvaci = microsoft ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Aha, díky....a je z Prahy? potřebuju někoho z Prahy nebo Berouna abych na to nemusel čekat tejden a nechci Xbox posílat někomu koho neznám....

jo myslim ze je z prahy... zeptej se ho sam ;) a u nej mit strach nemusis ?? je na foru uz znamej... posila mu to skoro kazdej ->> dela i servis xboxu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
@Bymbass

Můžu se zeptat na podrobnosti opravy u MS ?

Jak se tam zaregistrovat, chce to pouze nějakej LIVE ?

Dá se nějak zjistit podle SN konzole, jestli je ještě v záruce ?

kdyz se tam regnes tak by ti to melo ukazat jestli je v zaruce ale poznas to taky posle data vyroby ktery je v zadu na stitku xboxu... na RROD je zaruka 3 roky tak si to muzes vypocitat...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

@Bymbass

Můžu se zeptat na podrobnosti opravy u MS ?

Jak se tam zaregistrovat, chce to pouze nějakej LIVE ?

Dá se nějak zjistit podle SN konzole, jestli je ještě v záruce ?

Vše je na xbox.com/support

volal jsem i na jejich linku, operátorka mi řekla že Xbox je po záruce této závady a že mě oprava bud stát něco okolo 3000,- už nevím přesně. Ovšem když jsem zadal Serial Number a typ závady, vyskočila mi faktura že oprava bude 0,- Euro, fakturu jsem si radši uložil a vytiskl abych se měl čím hájit, v případě že by za servis něco požadovali. Přesto mě oprava nestála ani korunu. Počítej s tím že pokud ti Xbox opraví o flash přijdeš. Pokud ti na flash přijdou a nebudou ti chtít opravit RROD, Xbox vrací a také nic neplatíš. Záleží asi jakou má němec zrovna náladu!!!

//:Nějaký kontakt na kanalizatora?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
@Bymbass

Můžu se zeptat na podrobnosti opravy u MS ?

Jak se tam zaregistrovat, chce to pouze nějakej LIVE ?

Dá se nějak zjistit podle SN konzole, jestli je ještě v záruce ?

Vše je na xbox.com/support

volal jsem i na jejich linku, operátorka mi řekla že Xbox je po záruce této závady a že mě oprava bud stát něco okolo 3000,- už nevím přesně. Ovšem když jsem zadal Serial Number a typ závady, vyskočila mi faktura že oprava bude 0,- Euro, fakturu jsem si radši uložil a vytiskl abych se měl čím hájit, v případě že by za servis něco požadovali. Přesto mě oprava nestála ani korunu. Počítej s tím že pokud ti Xbox opraví o flash přijdeš. Pokud ti na flash přijdou a nebudou ti chtít opravit RROD, Xbox vrací a také nic neplatíš. Záleží asi jakou má němec zrovna náladu!!!

//:Nějaký kontakt na kanalizatora?

Díky, ale kam mám zadat to SN a typ závady ? Na té stránce je jenom nějaká Live registrace, žádné SN.

Vůbec nevím jak na to ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ježiši to jsou otázky. Když tam necháte flashnuté FW, je z 98% pravděpodobné, že Vám xbox vrátí zpět. Takže ano, nahrát staré FW. Pokud je Xbox 360 stále v záruce, neváhat, nemyslet ani nedávat xbox někomu neautorizovanýmu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pošlete to prvně do MS. Pokud to neopraví, pak hledejte alternativní opravy. Tady není vůbec co řešit. To co s tím MS udělá je myslím úplně nepodstatné. Buď vymění vadnou součástku nebo ti daj rovnou nový Xbox 360. Co víc na tom řešit. RROD se ale nevyplatí opravovat mimo MS.

PS: radši obětovat 500 Kč který jsi dal za FLASH ale budeš mít zcela nově opravenou konzoly, nebo si jako hlupák nechat RROD konzoli a dát ji opravit mimo MS. Do týdne/měsíce dostanete zase RROD a xbox už můžete rovnou vyhodit do koše. Rozhodni se sám jestli jít cestou 500 Kč nebo 4000 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No, netrvalo to ani 5 minut, ale ty osobní údaje...

Ach jo...

Taky jste mi mohli někdo přidat konzolu podle SN do vašeho účtu, abych zjistil, že standartndní záruka je pryč....

Jestli mas rrod,tak zaruka je 3roky,hlavne se podivej,jestli nemas porusenou plombu,pod prednim krytem,kdybys to posilal do MS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jestli mas rrod,tak zaruka je 3roky,hlavne se podivej,jestli nemas porusenou plombu,pod prednim krytem,kdybys to posilal do MS

tak ty mu dobre radis... raci se vtom ani nevrtej nebo si to zkur*is sam ;) ono dystak to nech reklamovat - zadarmo pro to prijedou a pak ti to i zadarmo privezou takze za zkousku nic nedas ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak ty mu dobre radis... raci se vtom ani nevrtej nebo si to zkur*is sam ;) ono dystak to nech reklamovat - zadarmo pro to prijedou a pak ti to i zadarmo privezou takze za zkousku nic nedas ;)

Nevím co by zkurvil na tom, že vynda přední kryt (faceplate). Ten je normálně vyměnitelnej a můžeš si tam dát třeba s jiným designem. Je to jako u starých telefonu vyměnný kryty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak ty mu dobre radis... raci se vtom ani nevrtej nebo si to zkur*is sam ;) ono dystak to nech reklamovat - zadarmo pro to prijedou a pak ti to i zadarmo privezou takze za zkousku nic nedas ;)

Hele nevim jak ty,ale ja uz xko reklamoval a mel jsem flash,zaklad je hodit puvodni FW a taky kouknout na plombu,protoze nektery flasheri se s tim ne..... a strhnou ji. Bez plomby si s reklamaci neskrtnes a nevim co je na tom sundat predni kryt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hele nevim jak ty,ale ja uz xko reklamoval a mel jsem flash,zaklad je hodit puvodni FW a taky kouknout na plombu,protoze nektery flasheri se s tim ne..... a strhnou ji. Bez plomby si s reklamaci neskrtnes a nevim co je na tom sundat predni kryt?

super debata, taky se pridam :D xbox sem reklamoval, vsechno jsem vratil do puvodniho stavu (puvodni fw + plomba) ale na krytu bylo trochu poznat ze byl xbox otevirany a smula

Naproti tomu kamosovi odesla mechanika, tak to poslal na reklamaci (mel Liteon a puvodni fw vratit nesel). Reklamace probehla a od ty doby ma novy xbox.

Ja rikam, ze je to i o stesti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu