Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wi-Fi síťová karta nebo Wi-Fi síťový USB adaptér


metrix.m

Otázka

co je podle vás lepší Wi-Fi síťová karta nebo Wi-Fi síťový USB adaptér.

edit: no je to dost zajmavé u USB je to že je přenosné ale nevím jak zvolit a nevím jak to bude s přijmem když mám usb v zadu casu a u té síťovky zase nahrává roli to že se dá ta anténa přesunout, nevim mno

kdo má s tím zkušenosti? a co máte(+ kvalita)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

24 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
tak jako jednznačne wifi router:) jako přídeš dom, zapnes psp, a hrajes online.. nemusis zapinat nejakej komp, proste mas wifi zonu:) a to mazec... dojit na káry dom, lehnout, a hrat online... fakt brutus.... A je to levny, sezenes za 1300 :)

ty máš wifi router? .... a jaký a jaká je při kopírovaní rychlost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ty máš wifi router? .... a jaký a jaká je při kopírovaní rychlost

Mám D-link koupenej na alze, za 1300 aj s poštovným. Funguje to dost good, pač sem mam ted momentalne dva kompy pripojeny na net, aparim jeste na pspčku:) Linku mam 4096/1024 a wali to dost dobre, a i kopirovaní s jednoho pc do druhyho jde koleem 10MB/sec. teda pokud si myslel toto, pač nevim jesi se da kopirovat neco pres wifi.. ale dosah a signal v poho... říkam kašly na nějakej klíč, je to nejlepší volba, i kdyz dražší. Všechno walí v poho, jen to nastavení me musel pomoct kamoš, ale zvládl sem to sám:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nevim no jsem v rozpacích .. protože kdybych kdybych půjčil kamošovi psp tak je lepší když mu dám wifi klíčenku než routr .. ale zase routr má tu býhodu že má good anténu ... a s tou kartou nevím ...... ještě jedna otázka ... při nastavováni ať už čehokoli (routr , klíčenka, siť.karta) byl problém???? nebo pozdější spojení s psp?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mam doma wifi router a je to lahoda Použival jsem i tohle Psp jako gamepad připojen k routrovi a pak dál po wifi do nootebooku a jakože odezva v pohodě... Hralo se mi luxusně... A ted chci koupit ještě Usb klič nebo prostě něco do nootebooku Aby uměl vytvořit AP protože to NB neumí :( Chci se zeptat Umi Pcmcia wifi karta vytvořit ap? mate zkušenosti? potřebuji do nootebooku abych mohl mit PSP s wifi spojeno i mimo domov kde neni router

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jakou vlastně používá psp wifi g nebo b

Je psp schopné přijímat signály od obou typů ? Chci pořídit nějaký wifi, a nevim, co koupit, aby to fachalo....díky..

EDIT

A co říkáte na tohle ? Bude to teoreticky fungovat ?

http://www.levnejitonejde.cz/frontoff/?d=630226

Díkec..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu