Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

jaké hry na moje pc


kdyr

Recommended Posts

cau koupil jsem si starší pc s HW:

AMD Athlon 64 4000+

ATI Radeon X1600 pro

2GB ram

a porřeboval bych 2 rady

1) přemýšlel jsem o nejakém lepším procesoru nějakej 5200+ a novou grafiku ati radeon ale nevím jakou tak to bych potřeboval poradit (a musí být AGP a nejradši ATI)

2)jaké hry by mi tam teď šli chtěl bych si hlavně zapiřit COD 4,5,6 dále test drive unlimited, nějaký GTA a need for speed

potřebuju poradit jestly tyto hry pojedou jestly je mam začít schánět nebo ne a klidně mi doporučte i další hry díky všem a zakaždou radu dam THX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

základní deska Abit AV8 a prachy no tak nějak rozumně

ale spíš mě teď zajímají ty hry než budu kupovat novej HW

http://www.alza.cz/graficke-karty/dle-rozhrani/agp/18843654.htm

tady mas na AGP slot...ale to se pomalu ani nevyplati kupovat protoze sou drahy a naprd.....

jinak ty hry nic moc..ati x 1600 mam taky a gta iv na tom nerozjedes vubec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kamarád má jednojádro 3.2 GHz a když to nataktuje na 4 GHz a má ten nejnovější patch tak mu to jede plynule ale on má lepši grafuku

ale spíš by mě teda zajímaly ty ostatní hry ještě me napadlo colin mcrae dirt 2, need for speed undercover a série COD ty by jely

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kamarád má jednojádro 3.2 GHz a když to nataktuje na 4 GHz a má ten nejnovější patch tak mu to jede plynule ale on má lepši grafuku

ale spíš by mě teda zajímaly ty ostatní hry ještě me napadlo colin mcrae dirt 2, need for speed undercover a série COD ty by jely

DIRT 2 ti nepude kvuli jednomu CPU...nebo se bude sekat...jedno CPU je moc malo na dnesni hry...ja bejt tebou si spis koupim novou desku pac AGP slot je starej...a taky jsou na to drahy karty(drazis nez na PCI-E)

jinak COD 4 rozjedes na plny COD5 diky jednomu CPU nevim bude se to jakoby sekat..a jiny hry nevim....jinak sry sem si nevsim ja myslel ze mas X2 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na té grafice rozjedeš COD na nižsí nastavení. COD rozjedeš také ale v Některých misích se ti už bude sekat. ( konktrétně když běžís tím lesem jak hoří ty stromy mise po vendetě tuším )... Měl jsem taky tuhle grafiku dřív a COD 4 a COD 5 jsem na tom hrál jak jsem ti to teď napsal.

EDIT: nevšim jsem si locku :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když ,jsem měl jedno jádrový procesor (Intel Celeron 2.66Ghz), Tak jsem hrál CoD4,Bioshock,Stalker SoCH,GTA San Andreas atd.

Skoušel jsem i Battlefield 2 , Far Cry atd. Myslím, že jsem hrál i Crysis . GTA 4 ,ale už z novou grafickou kartou.

(měl jsem asi tak podobnou sestavu)

Můžeš to zkusit vyměnit třeba za dvou jádro a novou grafickou kartu ,mohlo by to funkčně fungovat. Raději se zeptej teké v obchodě.

(základní deska je ,ale starší AGP! socet 939!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu