Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

aliens vs predator


caesar1988

Otázka

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No já nevim ... Já jsem tenhle postup dodržoval pořád .. Vyšla nová hra>>Stáhnul jsem ji,vypálil>>Odpojil kabel a hrál>>Čekal jsem i kolikrát tejden i po oficiálním datumu vydání,než jsem se připojil zpátky na Live ... Každou hru jsem kontroloval přes ABGX360 ... A hle ? Baník přišel stejně :) ... Takže nevim no jak moc je tohle fajne ... Jedině si nechat udělat ten novej flash LT (snad název píšu dobře :) ) ... snim prý ban nehrozí co jsem tu tak četl .... Asi taková je moje zkušenost ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hmm ... paráda no, tak proč ses ptal? :blink: :D

No já nevim ... Já jsem tenhle postup dodržoval pořád .. Vyšla nová hra>>Stáhnul jsem ji,vypálil>>Odpojil kabel a hrál>>Čekal jsem i kolikrát tejden i po oficiálním datumu vydání,než jsem se připojil zpátky na Live ... Každou hru jsem kontroloval přes ABGX360 ... A hle ? Baník přišel stejně :) ... Takže nevim no jak moc je tohle fajne ... Jedině si nechat udělat ten novej flash LT (snad název píšu dobře :) ) ... snim prý ban nehrozí co jsem tu tak četl .... Asi taková je moje zkušenost ;)

Jop, to jsem právě myslel, pokud nemáš LT, tak je riziko vždycky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu