Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

XBOX a MEDIA CENTER-ERROR


mike"Ezio"7

Otázka

Uz opravdu nevím kde hledat pomoc,takže se touto cestou obracím na zběhlejší uživatele.Mam VUT FIT,zabývám veškerým IT šrotem od PC, přes mobilní zařízení až po konzole, ale dlouho jsem se nesetkal s takovým kyksem jako dnes.Prodal jsem PS3,koupil xbox 360 a setkal se s problemem při propojování xboxu a pc.Propojil jsem xbox přes router s PC,spustil jsme na xboxu v polože media center create new connection,v media center na pc zadal připojit extender zařízení, z konzole opsal 8-místný kod a dokončil instalaci.Jinak nutno podotknout že xbox je s pc opravdu propojen protože se mi v dashboadu v galerii a podobně zobrazje obsah z PC.Zpětk problemu.V pc v media centeru jsem mi zobrazuje xbox jako extender zařízení které je nainstalováno a připraveno k použití,nicméně když spustím media center na konzoli tak vyskočí obrazovka contacting a po chvili xbox couldnt contact media center,try to restart and try again a podobne.V media centeru se mi zobrazí u extender že konsole je nainstalována ale nelze připojit a žlutý vykřičník.Opravdu si už nevím rady co dělat,určitě nejsem jediný kdo má tento problem a dalších 5 hodin se s tím už párat nechci.Mám windows 7 32bit ultimate,odinstalovany antiviry,vypnut firewall.:cry::cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu