Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Divx,Avi,atd.. Xbox??


Adze88

Otázka

Zdravím. Chci se zeptat je možné nějak jednoduše rozchodit filmky ve formátu - Divx,Avi, atd..?? Přesedlal sem z ps3 a todle je promě dost velké zklamání u xboxu. Klasické dvd filmy přehrála i už dosti stará konzole ps2. Předpokládal sem že už i xbox 360 by stimle mohl byt trošku napřed.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Zdravím. Chci se zeptat je možné nějak jednoduše rozchodit filmky ve formátu - Divx,Avi, atd..?? Přesedlal sem z ps3 a todle je promě dost velké zklamání u xboxu. Klasické dvd filmy přehrála i už dosti stará konzole ps2. Předpokládal sem že už i xbox 360 by stimle mohl byt trošku napřed.

ano, je potřeba nahrát kodeky http://ulozto.cz/4059226/xbox360dec42007divx.rar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak updatovat Xbox 360 bez nutnosti pripojeni na Xbox Live:

1.) stahni a rozbal tento soubor: http://tinyurl.com/2plbwq , http://tinyurl.com/26mxwn

2.) sezen si USB disk, CD-R nebo DVDR

3.) zkopiruj $SystemUpdate a umisti jej do ROOTu USB disku/CD/DVD, do teto slozky umisti su20076000_00000000

4.) USB - zapoj USB disk do predniho USB konektoru Xboxu 360 a zapni konzoli. Jakmile nabehne, vyskoci moznost updatu.

CD/DVD - vloz do konzole CD/DVD s updatem a vypni konzoli. Po opetovnem zapnuti vyskoci moznost updatu.

Když to vezmu podle tohodle návodu tak si lámu hlavu stimle :

:)

3.) zkopiruj $SystemUpdate a umisti jej do ROOTu USB disku/CD/DVD, do teto slozky umisti su20076000_00000000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To je update dashboardu :roll: to udělej jenom, jestli nemáš 8955

http://console-forum.net/showthread.php?t=82098 tady je to v bodech

Kodeky jsou pod tim ...

// Prostě stáhni ten soubor a jeho obsah nakopíruj na kořen flashky (= hned jak jí otevřeš PC - F:/)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jak updatovat Xbox 360 bez nutnosti pripojeni na Xbox Live:

1.) stahni a rozbal tento soubor: http://tinyurl.com/2plbwq , http://tinyurl.com/26mxwn

2.) sezen si USB disk, CD-R nebo DVDR

3.) zkopiruj $SystemUpdate a umisti jej do ROOTu USB disku/CD/DVD, do teto slozky umisti su20076000_00000000

4.) USB - zapoj USB disk do predniho USB konektoru Xboxu 360 a zapni konzoli. Jakmile nabehne, vyskoci moznost updatu.

CD/DVD - vloz do konzole CD/DVD s updatem a vypni konzoli. Po opetovnem zapnuti vyskoci moznost updatu.

Když to vezmu podle tohodle návodu tak si lámu hlavu stimle :

:)

3.) zkopiruj $SystemUpdate a umisti jej do ROOTu USB disku/CD/DVD, do teto slozky umisti su20076000_00000000

Tak podle tohoto se mi to nepodařilo, mám takový dojem, že je to pro starý dashboard.. Mně nezbylo nic jiného, než si za 200,- koupit z DX transfer kit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nj.. Když toje právě problem že nevim co je u xboxu co. Mám je týden a sakra se v nich nevyznám.

Tak podle tohoto se mi to nepodařilo, mám takový dojem, že je to pro starý dashboard.. Mně nezbylo nic jiného, než si za 200,- koupit z DX transfer kit :)

Ok. Pořídím si také ten transfer kit. :) Pak už je vše bez problému..?? Když seto zprovozní..??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Máš v tom asi pěknej bordel' date=' k updatu kodeků potřebuješ mít připojený HDD nebo kartu k PC, pokud chceš udělat update dashboardu, tak ti k tomu bude stačit jen flashka. Ty stojíš o kodeky, takže budeš muset koupit transfer cable.[/quote']

No bordel v tom nemám - jen se v xbox zrovna nevyznám. Jak sem psal mám je asi týden a jelikož sem přesedlal z ps3 tak moc nestačim zírat jak moc je xbox slabej a chudej stroj. Až nato že se na něm dají hrát pal. hry(jediné velké plus :)). Ale to už sem nepatří - Díky za ochotu/neochotu/netrpělivost KeNnymu. A ostatním dikes za rady!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No bordel v tom nemám - jen se v xbox zrovna nevyznám. Jak sem psal mám je asi týden a jelikož sem přesedlal z ps3 tak moc nestačim zírat jak moc je xbox slabej a chudej stroj. Až nato že se na něm dají hrát pal. hry(jediné velké plus :)). Ale to už sem nepatří - Díky za ochotu/neochotu/netrpělivost KeNnymu. A ostatním dikes za rady!!

Proč chudej a slabej stroj ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano - je to správný TRANSFER KIT.Jde to s ním výborně , použijte program Xport 360 , ten ukazuje partition 3 dobře.Nevím ale jestli Vám xbox filmy přehraje . Udělal jsem vše podle návodu a stejně mi to nefunguje ( a ani některým jiným , jak jsem se dočetl v příspěvcích ) . Takže dále převádím filmy do normálního formátu wma výborným programem ConvertXtoDVD 3 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A co kdybys ho prostě připojil na live o on si codeky stáhnul sám? Nebo seš sám chudej a nemáš na originálku tudiš ps3 s neuživil a s flashem se bojíš na live?

Na live se nebojim ale tak nijak to tady nikdo neporadil. A tu chudost si odpust. Bůch ví co seš za žebráčka. Tak tady nespukuluj jestly někdo uživil/neuživil - od toho tady určitě nejseš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ano - je to správný TRANSFER KIT.Jde to s ním výborně , použijte program Xport 360 , ten ukazuje partition 3 dobře.Nevím ale jestli Vám xbox filmy přehraje . Udělal jsem vše podle návodu a stejně mi to nefunguje ( a ani některým jiným , jak jsem se dočetl v příspěvcích ) . Takže dále převádím filmy do normálního formátu wma výborným programem ConvertXtoDVD 3 .

Tak to je celkem zbytečné si ho kupovat, když ti to tedy nejde :( , já na Live nemůžu z těchto důvodů : 1, Mám flash a 2, Live mě nejde kvůli internetu a můj poskytovatel mě to neupraví.Tak proto shánim, nějaký návod, jestli to doopravdy jde a nebo ne.Já vim, někdo píše, že když chci koukat na filmy, ať si na to koupim daný přehrávač, ale nechci jich tu mít hromadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Na live se nebojim ale tak nijak to tady nikdo neporadil. A tu chudost si odpust. Bůch ví co seš za žebráčka. Tak tady nespukuluj jestly někdo uživil/neuživil - od toho tady určitě nejseš.

Tak pročpak přesedáš z toho úžasneho playstationu tři?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak dostat kodeky do xbox360 :

1.) sežeňte si zařizeni pro připojení vašeho HDD k počítači

2.) stáhněte tento soubor : http://tinyurl.com/35vh2r

3.) otevřete v počítači HDD pomocí programu XPort360

4.) najeďte do Partition 3\Content\0000000000000000\FFFE07DF\00000002

5.) umístěte zde stažený rozbalený soubor

Používejte : XPort 360 1.2 ( nejnovějsí verzi )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Protože mi nefungují nainstalované kodeky na HDD pomocí transfer kitu , tak jsem se včera zkusil připojit s xkem na net a stáhnout kodeky z live . Potom , co zadám přehrání filmu , tak mi to napíše že potřebuji stáhnout kodeky , ale nejde mi to . Vyhodilo mi to tuhle hlášku :

Status code : 51 - C00DF236 . Setkal jste se s tím už někdo ? Nevíte , co to znamená a co s tím ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu