Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nahrani souboru na HDD


Brian77

Otázka

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

můžeš tam nahrát co chceš ale jde li hudba nebo video pak přehrát nevím ,asi ne , tu si pust z flešky , udělej si profil a do content složky se dají narvat třeba dema , nebo přes dash tam dát instalace her. Jinak bez hacku je to nevyužitelné, s hackem tam narveš full hry a jedeš je z hardu bez nutnosti mít dvd v mechanice ,nebo cokoli označené jako free60 ,dlc doplnky her, full arcadovky,hacklé verze dasboardu a jiné blbinky. používej program xport360 ten druhý je napdr nejede se 120gb hdd, on je naprd i ten xport360 mě se náhodně při transferu kouše.bohudík mám hack tak tam už vše rvu přes flešku:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Můžeš tam dát videa i hudbu např. když to máš na cd tu hudbu nebo videa tak to normálně spuštíš v Music v dashboardu a pak dáš spustit hudbu nebo spustit z HHD a tam by ti to mělo dát navýběr jestly chceš nahrát hudbu a nebo z toho cd dáš spustit a tam ti to píše SAVE to HHD nebo něco takovýho a pak si vybereš co chceš zuložit na HHD nwm jestly máš starou verzi ale mělo by to být podobné. Snad to nějak vyřešíš :bash::bash: !!!! můj návod nemusí být správný dělám to z paměti !!!! :bash::bash: Hodně štěstí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj,můžete mi někdo poradit jak z flešky nahrát muziku na HDD XBOX 360?Několikrát sem to zkoušel podle textu vejš,ale neúspěšně.

Nemam žádnej fleš ani transferkit.Prostě všechno origo.

Díky předem za rady

Z flashky to přes Xko na HDD nedostaneš ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu