Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Torchlight


BioToXx_

Recommended Posts

Cus lidi zkousel ste nekdo tuhle hru ?? Ja na ni narazil teprve vcera v GAMEPAGE a zjistil sem ze je to fakt pecka... Je to takovej vlajkovej vuz pro Diablo 3 ;)

Je to od tvurcu diabla 1 a opravdu se to dost diablu podoba uz jen tim systemem boje a taky mnozstvim predmetu...

Fatk to zkuste je to opravdu luxus... hra vysla v roce 2009 ale ma i jakysi NETBOOK MOD takze se da hrat i na hoodne slabym PC nebo netbooku

Nekoho mozna zamrzi pouze 3 postavy :( ale treba se dockame datadisku

Videjko :

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrál jsem demo, po 20 minutách jsem to vypnul a smazal. Mě se to prostě nelíbilo. Ale to neznamená, že se to ostatním taky nebude líbit. Pro mě je to prostě jen kopie Diabla střižená WoWem nic víc.

me se to libi... kty kopii diabla... jak pisu je to od vyvojaru Diabla 1... ma to takovou WOW grafiku no.. ale HC playery kteri dohrali Diablo 2 za vsechny postavy by to bavit melo ;) me se libi ze mas i toho peta (psa nebo kocku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu