Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

HDD po banu bude ještě potřeba..?


D@w3

Otázka

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Čus mam xbox 360 premium version a mam k tomu HDD 60 gb dostal se tedka ban a chci se zeptat jestli ten HDD mi ještě k něčemu bude nebo jestli ho mužu bez problemu prodat anichž by mi pak chyběl....?

No pokud máš paměťovku tak ti chybět ňák nebude .Jestli nemáš tak rozhodně UNBAN HDD stojí cca 500Kč. Myslím,že romik nebude jediný kdo to tu dělá .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo ale to bych radsi nez davat dalsi penize do opravy tak to bych to uz radsi prodal nejak mi to ani nevadi ze nemuzu nahravat hry na HDD... Ale kdybych ho ted chtel treba prodat tak musim mit pametovku..?

Pokud máš revizi xboxu nižší než Jasper tak jo,ale jestli máš Jaspera tak tam je pamět 512MB už integrovaná ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jj diky ja uz mam ten Jasper a jeste se chi zeptat jestli ho teda muzu prodat jestli to je jenom v consoli ten ban nebo i v HDD..?

Jen v consoli .

Příště tlačítko thanks místo textu . ;)

EDIT: Můžeš se jesště ujistit,že se normálne podívej přes menu kolik tam máš volné paměti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu