Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Připojení Ovladače


HonzaFcb

Otázka

čau nedávno jsem si koupil Xbox360 Elite jsem úplný začátečník takže to zní možná hloupě ale včera jsem si jel koupit druhy ovladač doma sem tam dal baterky co byly u něho zapnu konzoli i první ovladač všechno v pořádku jede ale kyž chci zapnout i ten druhy tak furt jen bliká a konzole ho proste nedetekuju nevíte co stím ??? Dík za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
čau nedávno jsem si koupil Xbox360 Elite jsem úplný začátečník takže to zní možná hloupě ale včera jsem si jel koupit druhy ovladač doma sem tam dal baterky co byly u něho zapnu konzoli i první ovladač všechno v pořádku jede ale kyž chci zapnout i ten druhy tak furt jen bliká a konzole ho proste nedetekuju nevíte co stím ??? Dík za radu

V tlacenom manualy k X360 to mas pekne s obrazkami popisane :roll: "pripojenie bezdrotoveho ovladaca"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu