Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Otázky ohledně pálení


Shadow222

Otázka

1. Jaký je podle vás nejlepší program (rozhodně však nechcu Clone DVD)

2. Nemusím nijak patchovat? Na live se připojím jen pokud... hmm nechcu zakládat novej topic když budu mít flash a chcu update tak jsem v háji nebo mám nahrát offiko nebo nějakej postup na další CFW?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
1. Jaký je podle vás nejlepší program (rozhodně však nechcu Clone DVD)

2. Nemusím nijak patchovat? Na live se připojím jen pokud... hmm nechcu zakládat novej topic když budu mít flash a chcu update tak jsem v háji nebo mám nahrát offiko nebo nějakej postup na další CFW?

1.) IMGBurn

2.) Nech si udělat iXtreme LT, nebudeš muset patchovat a budeš mít možnost chodit na xLive

// Patch se dělá podle toho jakej máš iX ...

A DL RW nejsou, teda aspon jsem je nikdy neviděl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

clonedvd fakt ne, clone"CD" jo, podle me je to nejjedndussi vybrat .dvd soubor, rychlost a napalit... co vic chtit??:bash:

btw. vse to tu v tutorialech je... zbytecny topic ne? o patchovani tu je, o vypalovani taky, moznosti je tu stovky staci si to projet

kdyz sem zacinal s xkem tak sem si taky porcital dukladne postupne xbox topicy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj všichni , mám takovej větší problém , při některých hrách , mi xbox poškrabe DVD natolik , že je to pro něj už potom nečitelné a vyhodí to tu nenáviděnou tabulku.Naneštěstí mi to dělá u her , které mám fakt rád a chtěl bych si je zahrát . Stačí abych to DVD dal do mechaniky jen jednou a už je natolik poškrabané , že nefunguje.Dělá mi to například u FIFY 2010 , NHL 2k10.Kdyby někdo věděl a poradil mi byl bych mu fakt vděčný.

Jinak se omlouvám , ale nevěděl jsem do jaké kategorie to mám zařadit ..

_____________________

X-Fire : ouyes

ICQ : 280-795-174

www.czleague.eu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jakou ti to přesně vyhazuje chybu? Na jaký DVDčka vypaluješ? Jakou rychlostí?

Mimochodem, abys to podčarou nemusel vždycky psát http://console-forum.net/profile.php?do=editsignature

Čim nižší rychlost vypalování, tim menší riziko, že ti to nebude fungovat ... mělo by se vypalovat 2,4x, ne 4x ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Na nějakém foru jsem četl , nevím zda to bylo tady , ze lepší je mít konzoli vertikálně , od té doby ji mam pouze takto.

Keby konzola mala strbinovu mechaniku a nie s dvierkami, tak by som aj ja uvazoval nad postavenim konzoly :cheesygrin: Ale takto tomu neverim...ty ano a mas to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu