Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recenze Her Bezcenzury!!


Ondaca

Recommended Posts

Ahoj rozhodl sem se že pro vás budu dělat recenzi her.

Samozdřejmě že ne jenom her které si vyberu já ale i vy budete moct navrhnout co mám odskoušet za hry.

1.Pokaždé když budu komentovat nejakou hru tak k ní dám odkaz ke stažení.

2.Bude to moje hodnocení a to je vzdy férové

3. mozná ze tohle uz nekdo na foru dělá (nevím to jistě) ale já to budu dělat líp (to je tutovka)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebud takovy/a cinik Zinglbee (promin ted nevim jestli si kluk nebo hloka obrazky klamou)

ale tak snad je rozdil jestli zahranični ign sice super ale anglicky.

Hodne lidi si myslim ze ocení kdyz to bude česky a primo u zdroje.

Kouknes na seznam.cz das si vyhledavani recenze nejake hry a kdo ti da rovnou link ke stazení? A hromada tech recenzi e vetsinou okopirovana z 1 nebo 2 zdroju.

ty moje budou rovnou s linkem originalní a mozna i nekdy vtipne.

A anktuální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj rozhodl sem se že pro vás budu dělat recenzi her.

Samozdřejmě že ne jenom her které si vyberu já ale i vy budete moct navrhnout co mám odskoušet za hry.

1.Pokaždé když budu komentovat nejakou hru tak k ní dám odkaz ke stažení.

2.Bude to moje hodnocení a to je vzdy férové

3. mozná ze tohle uz nekdo na foru dělá (nevím to jistě) ale já to budu dělat líp (to je tutovka)

Pokud to myslíš vážně, hlavně to červené, tak jen budu rád, když se to povede, ale říct něco takového a nemít po ruce žádnou takovou recenzi jako důkaz je řeč doslova doprázdna a pak se moc nediv, že se do tebe ostatní opřou, nejdřív je třeba tvrdě makat a přesvědčit o tom lidi, než nemít nic a jen proklamovat jak tvé recenze budou ty nejlepší na světě, že tu není nikdo kdo by se ti mohl rovnat. Co třeba projekt za kterým stojím? PSP-Revue (gamer-revue.cz), máme v databázi přes 80 recenzí, určitě spousta z nich je na dobré úrovni a není pravda, že nenajdeš u nás české recenze o psp hrách, je tu mnohem více stránek nejenom my. Musíš taky brát v potaz, že anglicky mluví s nadsázkou půlka světa a že je taky mnohem více lidí, co píší anglicky, jsme menší národ, to znamená méně lidí, kteří se tomu věnují v našem jazyce.

Nechci tě odradit, pokud tě baví psát a chceš psát a dokážeš, že to opravdu umíš, rád tvé recenze budu číst. To, že třeba nejsi nejlepší v pravopise tě nijak nemusí brzdit, pokud si najdeš někoho, třeba kamaráda, co je v tom dobrý, který ti to opraví než to zveřejníš.

Uvidíme jak dopadneš, zatím vidím jen velké nadšení, které rychle podle mě vyprchá, doufám, že se mýlím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Ale jeste abych tebe uvedl na pravou miru tak ja budu delat svoje recenze a NEBUDU!! je kopírovat jak si myslíš

Jo a umíš číst ? Já jen, že jsem nikde nepsal o tom, že to budeš kopírovat. Myslíš si, že takovej konzolista kopíruje ? ježiši, takové články jsou jen na senamu no ..

Prostě to nemá budoucnost, uděláš 2-3 recenze, zájem nebude ...

Jsem na tebe zvědavej :P (i na tu Češtinu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zinglbee, čekal bych odtebe minimálně to, že se tu nebudeš hádat s nějakým puberťákem. Radši to tu lokni a až bude mít nějaké recenze tak ti napíše o unlock.

Komentovat to tu nemá cenu, minimálně do té doby, než tu nějakou recenzi dáš.

Ale na pravipisné chyby by jsi si měl, jako "recenzista", dávat pozor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu