Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Seknutí hry


Salazar

Otázka

Nainstaloval jsem Crackdown na HDD a po nějaký době vypadnul zvuk a asi po pul minutě se sekla hra a musel jsem Xbox vytáhnout ze zásuvky , ale když jsem to hrál z DVD tak se to nestávalo ...... čim to je ? ( u jinejch her se to neděje )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ty jseš nějakej chytrej - tady se má pomáhat a ne kritizovat ! Ty si myslíš , že u originálky se to nemůže stát ? Stává se to stále ? jestli je to jen někdy , tak se nic neděje , mně se to stávalo také u některé hry .

Ježíš to byla sranda. Ty to hned bereš vážně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jezisi stava se ti to nekdy nebo casto? nromalne kdyz se to sekne cely najednou tak je to prehrati kdyz nejdriv zvuk ap ak obraz tak to je horsi co jsem cetl...

No stává se to občas ale jenom u toho crackdownu což je divný , třeba u Darksiders se to nestalo ani jednou a to jsem to hral asi 2 hodky v kuse .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
spatne vypalene /poskrabane/spatne iso

poškrábaný není , špatný iso asi taky ne a špatně vypálené asi taky ne protože než jsem to naistaloval na HDD tak se to nestávalo ......... jediná možnost je blbě nainstalované . ( což nevim jestli je to možný :cheesygrin: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu