Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA LCS EXPLOIT NA FW 2.5 a FW 2.6 a FUNGUJUCI DOWNGRADER


shadow.wizard

Recommended Posts

už jste někdo testoal ten návod co napsal shadow.wizard na první straně??? Já jen abY mi psp hned nekrachlo a chtěl bych nějakej pokud možno rozšířenější návod krok za krokem a vědět že mi psp neskolabuje...

Problém je v tom že to nikdo nechce odzkoušet...a každej čeká na toho druhýho...každopádně si hledám na netu 2GB kartu do PSP :twisted: jinak sem rád že mám aspon malou šanci že bude o prázdninach co hrát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 464
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Joj je to jednoduche ako facka.Neide to iba s verziou PSPcka kt. ma oznacenie TA-082 pozrite si na PSPcku.Pojde to s vtedy ak ste dali UPDATE pspcka na FW 2.6 alebo FW 2.5.A navod?Ja som ho nepisal je to tam skopirovane z jednej stranky ale pozrite si video tam to je ako navod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joj je to jednoduche ako facka.Neide to iba s verziou PSPcka kt. ma oznacenie TA-082 pozrite si na PSPcku.Pojde to s vtedy ak ste dali UPDATE pspcka na FW 2.6 alebo FW 2.5.A navod?Ja som ho nepisal je to tam skopirovane z jednej stranky ale pozrite si video tam to je ako navod.

to je sice pěkné ale skoušel si to?? Taky si to nelajsneš si myslim... Mám psp 5 dní a nechtěl bych z něj mít hned těžítko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno to s tim oznacenim TA-082 chapu a nic tam nemam ovsem ted sem nepochopil tohel:Pojde to s vtedy ak ste dali UPDATE pspcka na FW 2.6 alebo FW 2.5 ->To jakoze musim aspon jenou upgradovat na mem psp aby to slo?nebo ze si to myslel tak ze to de jen na Fw 2.5 a 2.6?sorry asi sem noob psp mam asi 3 tydny ale radsi se zeptam nez aby sem pozdeji mel s psp elegantni tezitko :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno to s tim oznacenim TA-082 chapu a nic tam nemam ovsem ted sem nepochopil tohel:Pojde to s vtedy ak ste dali UPDATE pspcka na FW 2.6 alebo FW 2.5 ->To jakoze musim aspon jenou upgradovat na mem psp aby to slo?nebo ze si to myslel tak ze to de jen na Fw 2.5 a 2.6?sorry asi sem noob psp mam asi 3 tydny ale radsi se zeptam nez aby sem pozdeji mel s psp elegantni tezitko :lol:
Nie na nete som cital ze verzia s oznacenim TA-082 uz mala FW 2.6 takze z neho to DOWNGRADOVAT neide lebo to uz nejaku ochranu ma.A kedze ostatne vezie su pod FW 2.6 tak ked chce dat niekto update na FW 2.6 tak to musel mat aspon raz UPLOADNUTE nie a to video nieje fake je to presne tak ako tam ukazuje tak to robte.Neskor urobim navod.

2 Wolf.cz : Naco by som to skusal ked uz mam FW 1.5? :P :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno to s tim oznacenim TA-082 chapu a nic tam nemam ovsem ted sem nepochopil tohel:Pojde to s vtedy ak ste dali UPDATE pspcka na FW 2.6 alebo FW 2.5 ->To jakoze musim aspon jenou upgradovat na mem psp aby to slo?nebo ze si to myslel tak ze to de jen na Fw 2.5 a 2.6?sorry asi sem noob psp mam asi 3 tydny ale radsi se zeptam nez aby sem pozdeji mel s psp elegantni tezitko :lol:

Z toho co sem pochopil musíš mít FW 2.6 nebo 2.5 z čeho mam upřimnou radost jelikož sem vlastníkem FW 2.6 :D jinak o počtu upgradovaní nebyla řeč jde jen o to aby si měl správnou verzi FW a asi i to GTA..i když to se z diskuze nějak vytratilo...jinak si musíš dát bacha abys nemel tu zlou verzi PSP jinak ti to poxsere flash pamět v PSP a nějakýmu hrani iso her můžeš zamávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravicko , fcera som si zakupil PSP white ceramic edition, ma to FW. 2.60 , som s nim spokojny ale rad by som na nom spustil tie homebrew aplikacie. Cital som u vas ze na to treba GTA LCS. Lenze ja tu hru nemam :cry: Staci ak si stiahnem z internetu ISO subor GTA alebo mi treba original UMD? dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravicko , fcera som si zakupil PSP white ceramic edition, ma to FW. 2.60 , som s nim spokojny ale rad by som na nom spustil tie homebrew aplikacie. Cital som u vas ze na to treba GTA LCS. Lenze ja tu hru nemam :cry: Staci ak si stiahnem z internetu ISO subor GTA alebo mi treba original UMD? dakujem
A aku verziu PSPcka mas?Nie FW.Myslim seriove oznacenie.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dozvíte se to, když otevřete UMD vrata, tak tam když je naspanej nějakej kod, tak mate tu špatnou verzi.....co jsem pochopil, tak když tam žadnej kod neni napsan, tak mate tu dobrou......

radši obrazek pro ujasněnou

http://pspupdates.qj.net/uploads/articles_module/56713/ta82spot1.jpg

no na tom plošnym spoji nic nemám a myslim že nikdo protože všichni tři kámoši to na svých psp nemají :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zjistoval sem si tu verzi s oznacenim TA-082, jak je tedy nekde ten obrazek kde sou v mechanice na pravy strane ty cislicka, to je teda to spatny ze jo, ja tam nic nemam coz by melo znamenat jinou bezproblemovou verzi, ale mam nejaky cisla schovany po levy strane pod tim plechem, jenom tak vykukujou a nedaj se moc precist, nejaky ic6001. Co z toho tedy vyplývá? Ještě mam fw2.01, takže když upgraduju na fw2.60 tak hura na fw1.5?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zjistoval sem si tu verzi s oznacenim TA-082, jak je tedy nekde ten obrazek kde sou v mechanice na pravy strane ty cislicka, to je teda to spatny ze jo, ja tam nic nemam coz by melo znamenat jinou bezproblemovou verzi, ale mam nejaky cisla schovany po levy strane pod tim plechem, jenom tak vykukujou a nedaj se moc precist, nejaky ic6001. Co z toho tedy vyplývá? Ještě mam fw2.01, takže když upgraduju na fw2.60 tak hura na fw1.5?

Taky tam mam presne tak umistene cisilka ale nemelo by to asi nic znamenat a mam 2.5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zjistoval sem si tu verzi s oznacenim TA-082, jak je tedy nekde ten obrazek kde sou v mechanice na pravy strane ty cislicka, to je teda to spatny ze jo, ja tam nic nemam coz by melo znamenat jinou bezproblemovou verzi, ale mam nejaky cisla schovany po levy strane pod tim plechem, jenom tak vykukujou a nedaj se moc precist, nejaky ic6001. Co z toho tedy vyplývá? Ještě mam fw2.01, takže když upgraduju na fw2.60 tak hura na fw1.5?

to tam mám taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravicko , fcera som si zakupil PSP white ceramic edition, ma to FW. 2.60 , som s nim spokojny ale rad by som na nom spustil tie homebrew aplikacie. Cital som u vas ze na to treba GTA LCS. Lenze ja tu hru nemam :cry: Staci ak si stiahnem z internetu ISO subor GTA alebo mi treba original UMD? dakujem
A aku verziu PSPcka mas?Nie FW.Myslim seriove oznacenie.
A ako zistim alebo kde ze ake mam seriove oznacenie?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu